2733
2739
ممنون میشم تجربه های مفیدتون در اختیارم بزارید

بچه ی اولمه و اطلاعاتم در حده مطالعه کردنه

یا تنها بازی کن یا یه همبازی خوب پیدا کن
به سلامتی عزیزم.

من زیاد بلد نیستم ولی اینو میدونم چون هوا داره خیلی گرم میشه زیاد نی نیو نپیچون اینجوری احتمال زردی گرفتنش کمتر میشه.
خودتم چیزای خنک بخور.
من تنبل نیستم,فقط یکم حال ندارم...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم از غذاهایی که طبعه گرم دارن پرهیز کن حتما عرق کاسنی و کیالک قاطی بخور از عناب خیس خورده اتستفاده کن برایه بچه هم شیر خشت بخر بزار کنار یا ترنجبین که به دنیا اومد بهش بدی!
2738
منم حدود یک ماه دیگه تا زایمان مونده , سعی میکنم که بیشتر خنکی بخورم مثل هندوانه , و عرق کاسنی روزی نصف لیوان ! خیلی خوبه حتما بخور ! به سلامتی باشه عزیزم !
خدای خوبم... به خاطر تمام نعمت هایی که به ما ارزانی داشتی تو را سپاس.
عزیز دلم زردی بچه کاملا به خون و میزان تطابق بدن بچه و رشد کبدش داره. پپپپپپپپپپپسس لطفا این چیزایی که دوستانم گفتن رو نخور.( با عرض معذرت از دوستان عزیز) تمام این مواد مثل عرقیات گیاهی زایمان زودرس میاره که همین بیشتر نی نی رو اذیت خواهد کرد. پس فقط گرمی نخور. از میوه های خنک بیشتر بخوری بهتره . نه اینکه کلا باعث جلوگیری از زردی بچه بشه.
آخرهمه چی خوب تموم میشه.
اگرخوب نشدبدون هنوزتموم نشده.
آخه چرا توصیه های مادر بزرگی می کنید در صورتی که واقعا نمی دونید تاثیر گذارهست یا نه؟
یه چیزی شنیدید و مثل نقل و نبات به همدیگه می گید
من نمی گم توصیه های مادر بزرگای ما همه شون بدن اما بعضی چیزا که دیگه از نظر علمی ثابت شده رو بپذیریذ
دوست خوبم
انشالله به سلامتی فارغ بشید
من خودم ماه دیگه زایمانم هست
از چند تا دکتر که خودم خیلی قبولشون دارم در این مورد پرسیدم
به من گفتن زردی نوزاد ربطی به تغذیه خنکی و گرمی مادر نداره
اکثر بچه هایی که با سزارین متولد می شن زردی می گیرن
اما اگه دقت کنید اونایی که طبیعی به دنیا میان کمتر زردی دارن
اینم به خاطر اون اختلاف مدت زمانی هست که در زایمان طبیعی و سزارین جنین در رحم مادر می مونه
چون معمولا سزارین 10 روز یا کمی کمتر و بیشتربا طبیعی اختلاف داره
بنابراین انقدر خودتون رو مقید به خنکی خوردن و گرمی نخوردن نکنید
گرچه الان با توجه به هوای گرم خواه نا خواه مصرف خنکی همه مون خوب بیشتر
موفق باشید
2706