2737
2739
عنوان

تجربه ی شما در مورد مهدهای منطقه 6

1393 بازدید | 9 پست
سلام دوستان من پسرم یک سال و پنج ماهشه. بنا به دلایلی مجبورم که مهد بزارم. میخواستم بدونم شماها از مهدهای این منقطه تجربه ای دارین. تا الان از تعدادیشون بازدید کردم . ولی متاسفانه اینجا همشون تو یه رده هستن. ظاهرا مجبورم بین بدها انتخاب کنم. مهد هایی که رفتم اینها هستن: آفاق- ماهبد- شقایق- برگ گل- بنفشه- گهواره شادی- الفبای زندگی- سپهر ایران خواهش میکنم اگه تجربه ای دارین بیاین اینجا بگین.
خدایا امانت زیبایت را به من ببخش. آمین
سلام عزیزم من دخترم رو مهد کودک بادکنک آبی تو خیابان آبان گذاشتم شاید فضای خیلی بزرگ و شیکی نداشته باشه ولی مدیر و کادر خیلی خوبی داره.
ای کاش میتوانستند از آفتاب یاد بگیرند که بی دریغ باشند در دردها و شادیهایشان حتی با نان خشکشان و کاردهایشان را جز از برایِ قسمت کردن بیرون نیاورند
سلام عزیزم من دخترم رو مهد کودک بادکنک آبی تو خیابان آبان گذاشتم شاید فضای خیلی بزرگ و شیکی نداشته باشه ولی مدیر و کادر خیلی خوبی داره.
ای کاش میتوانستند از آفتاب یاد بگیرند که بی دریغ باشند در دردها و شادیهایشان حتی با نان خشکشان و کاردهایشان را جز از برایِ قسمت کردن بیرون نیاورند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دخترم سه سال و نیمشه و از 2 سالگی همین مهد میره
سلام به خانه کودک ایران زمین اول مطهری روبروی هتل تهران یک سر بزن. من دخترم رو مبرم اونجا. شهریش گرونتر از بقیه هست ولی من خیلی راضیم. بخصوص که بعضی وقتها سر زده مبرم مهد و از اینکه اینقدر به بچه ها میرسن احساس خوش شانسی میکنم
2740

من مهدکودک الفبای زندگی رو پیشنهاد میدم . سه ساله پسرم این مهد میره . از نظر بهداشت ، تغذیه ، آموزش و ... خیلی راضی هستم . مربیای دلسوز و خوش برخوردی داره . قبل از اون دو سه تا مهد دیگرو امتحان کردم ولی هم از بعضی شرایطشون راضی نبودم ، هم پسرم جذب نشده بود . تو مهد الفبای زندگی واقعا خوشحاله .