2737
2739
سلام.
خودم فکر می کنم به دستمال مرطوب حساسیت داده.
از صبح کرم سوختگی موستلا و پماد زینک اکساید و سودوکرم مادرکیر براش استفاده کردم ولی اصلا بهتر نشده . جای سوختگی ها زخم و ناسور شده و یکم خون میاد ...

توروخدا یه پماد خوب که معجزه کنه بهم معرفی کنید .

ممنونم.
عزیزم اول برو یه یک ربع بزار بشینه توی آب مثلا وانش یا از این استخر بادی ها به بهانه ی بازی کردن یک ربع اینا بشینه بعدش با یه صابون ملایم بشورش بعد آروم آروم اون ناحیه رو خشک کن ولی حسابی باید خشک باشه بعد زینک اکساید با کالاندولا رو هردوتاشون رو قاطی کن و به اون ناحیه بزن واقعا خوب میشه منم یه بار دخترم اینطوری شده بود و همین کارا رو کردم و دکتر داروخانه هم گفت این دوتا پماد رو همراه هم بزنم و خوب شد ایشالا خانم گل شما هم زودی این کارا رو بکنی خوب میشه.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عزیزم بهترین چیز اینه که زینک اکساید رو با پماد ویتامین آد مخلوط کنی بعد بزنی به محل سوختگی و باز بزاریش معجزه میکنه چون پماد ویتامین آ د پوست رو کلفت میکنه من برای پسرم اینکار رو میکردم بعد از مدتی دیگه اصلا نمیسوخت
2740
تریاامولسیون ان ان معجزه میکنه اما به محض اینکه خوب شددیگه استفاده نکن چون استفاده مدامش توصیه نمیشه فقط برای موارد شدید تجویز میشه واقعا هم مثل معجزه میمونه با دوبار زدن خوب خوب میشه