2733
2739
عنوان

لکنت زبان بعد سکته مغزی

919 بازدید | 17 پست

دوستان پدرم دوماه و نیم میش سکته مغزی خفیف کرد بر اثر فشارخون بالا

رگ مغزش پاره شد و بخیر گذشت حدارو شکر

ولی لکنت زبان پیدا کرده و احساساتی شده و ناراحت ک اعتماد بنفششو ازدست داده تو اطرافیانتون کسی بوده ایجو شده و خوب شده؟؟چند ماه بعد خوب شده

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
دکتر گفت سکته خفیف مغزی

چقدر از اون زمان میگذره؟؟

پدرم دوماهو نیم پیش ایجو شد وقتی ناراحت میشه دوباره لکنت میگیریش و غصه دار میشه که ایجو شده 

و گاهی گریه میکنه

چقدر از اون زمان میگذره؟؟ پدرم دوماهو نیم پیش ایجو شد وقتی ناراحت میشه دوباره لکنت میگیریش و غصه دا ...

آخی طفلک آن شاالله زود خوب بشه ولی خیلی مراقبش باشید امکان سکته مجدد هم هست

مادر من دو سال بعد اون سکته خفیف یک روز به خاطر تزریق یک آمپول اشتباه و خونریزی شدید دچار سکته قلبی شد و چون دستگاه اکسیژن را بهش دیر رسوندن هم زمان دچار سکته مغزی شد و رفت تو کما و آخر سر هم فوت کرد

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
خداورحمتش کنه چه امپولی و بش اشتباه زدن؟؟

ممنونم

کمرش را عمل کرده بود یک روز دست هاش درد گرفت رفت دکتر نمیدونم چه آمپولی زدند که خونش خیلی رقیق شد و به بخیه های کمرش فشار وارد کرد و تمام بخیه ها پاره شد و به خونریزی شدید افتاد و اول سکته قلبی کرد و بلافاصله هم بخاطر دیر رسوندن اکسیژن بهش سکته مغزی کرد

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2706