2733
2739
عنوان

عصر میخوام برم گوشی موبایل بگیرم ولی نمیدونم چی بگیرم کمکم میکنین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1317 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
عزیزم فقط nokia n8 شک نکن.الان قیمتش پایین اومده.کاملتر این دیگه نیست با توجه به قیمتش
دوربین 12 مگا پیکسل
فیلمبرداری hd من خودم کیفیتش رو دیدم عالیهههههههههه
فلش زنون
ظاهر زیبا
کلا عالیهههههههههههههههههههههه دیگه.
اگه میخوای گوشی خوب بخری الان باید گوشی هوشمند بخری

htc گوشی های خیلی خوبی داره

desireو Nexus One از اندروید ها رو بهت پیشنهاد میکنم البته نمیدونم چقدر میخوای هزینه کنی و چه سیستم عاملی میخوای حتی اگه وینودوز موبایل هم بخوای htc بهترینه مثلا Touch Pro.. ولی من سیستم عامل اندروید رو بهت توصیه میکنم.

galaxy سامسونگ هم گوشیه خیلی خوبیه و اندروید هستش

ولی پیشنهاد میکنم نوکیا نخر چون سیمبین دیگه خز شده.

****اگه میخوای کیفیت صفحه نمایش خوب باشه حتما دقت کن 16 میلیون رنگ باشه*******
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
شوشو میخواد برای سالگرد ازدواجمون برام نوکیا n8بگیره البته کلی سرچ کرده بود تا به این نتیجه رسید برای من دوربینش خیلی مهم بود و البته نوکیا باشه چون انتن دهیش عالیه.منم با مامان بادوم موافقم.
عزیزم نوکیا سری Eعالیه ,, مخصوص بیزینس و کلا حرفه ای ،،، من خودم E72دارم رنک bejکه خیلی خوشکله،،، الان E6هم اومده که خوشکله مخصوصا سفیدش،،،دوربینش هم عالیه،،واسه اینترنت هم خیلی خوبه،،کلا من مدل های سری e ‎بیشنهاد میدم که خیلی تک هستن