2733
2739
نمیخوام لوزه سوم پسرم روعمل کنم لطفا کمکم کنید. مامانهای عزیزکه اینقدرازبیماری بچه هانگران میشیدبه دادیک مادرنگران برسید
سلام مادرهای عزیزبازمن مامان شیطونک به خاطرمشکل پسرم نیازمندراهنمایی های شما هستم
ببینیدخداروشکرصاحب یک پسرخوب وسالم شدم که همه چیزش عالی بود
براش یک دکتری انتخاب کردم که ماهانه وگاهی هم زودتربرای چک اپ پیشش میبردم برای سرماخوردگی های پسرم هرگزانتی بیوتیک تجویزنکرد ومیگفت بزارخودش خوب بشه تاحدودبیست ماهگی که تشریفشونوبردن خارج.
بدنبال یکی دو سرماخوردگی خرخرهاوسختی تنفس ارین شروع شدوبعدازاون پیش یک دکتردیگه بردم ایشون انتی بیوتیک تجویزکردن ویه مدت کوتاهی بهترشد که بازیک سرماخوردگی دیگه وروزازنو.
بالاخره عکس رادیولوژی وهیپرتروفی بافت ادنوئید یعنی لوزه سوم
اقای دکترفرمودن که چون لوزه سوم این قبل سه سالگی ایجادشده امکان اینکه خودبخودرفع بشه کمه وبهتره حتی الامکان تاسه سالگی صبرکنیم وبعدعمل بشه داروهاش هم اسپری بکلومتازون بود که درصورت استفاده موثرتاحدودی البته نه کامل باعث راحتی تنفس میشه.
حالاکه پسرم حدودسه ساله شده تصمیم داشتیم عملش کنیم که باخواندن مطلبی درباره دختربچه سه ساله اتنا قجرکاملا منصرف شدم.
بچه ای که بخاطرعمل بسیارساده لوزه سوم که قدیمهادلاکهای دوره گردانجامش میدادن وهیچ مشکلی پیش نمی امدجانش راازدست داد.
تواین مملکت گل وبلبل که وزیربهداشتش میفرماید: این مسئله خیلی عادیه وممکنه هرجای دنیا پیش بیاد ترجیح میدم بچه ام به سختی تنفس کنه وپیشم بخوابه تااینکه بسپارمش دست جلادانی که هم پول خون باباشون روچه اشکاروچه زیرمیزی ازم بگیرن وبعدخدای نکرده مشکلی پیش اومدبگن: متاسفم ماتموم سعیمون روکردیم.
حالا عاجزانه ازتمام کسایی که بچه خودشون یا بچه ای تواطرافیانشون دچاراین مشکل بوده وبه شیوه ای غیرازجراحی بهبودپیداکرده یا حداقل بهترشده میخوام بهم راهنمایی بدن که چیکارکنم؟
ازهمتون پیشاپیش ممنونم.

مامان شیطونک جون
دختر منم 2ساله والان چندماهیه در گیر لوزه سومش هستم و تا حالا کلی زیتروماکس خورده که بی فایده بوده.از طرفی آلرژیش هم باعث تشدید این حالتش میشه..تا حالا پیش 2 تا دکتر متخصص و جراح گوش و حلق وبینی بردم و به نظرشون عمل میهوا..ولی یکی از دوستام دکتر فرهادی توبیمارستا عرفان که وزیر بهداشت سابق هم بوده و هم دختر یکی از نزدیکانش رو خیلی خوب عمل کرده بوده معرفی کرد...22 خرداد وقت دارم تا برم نظر این روهم ببینم چیه... من و پدرش هم ترجیح میدیم عمل نشه ولی از اونجایی که دیگه به دارو جواب نمیده انگرا حتما عمل میخواد

منم وقتی میبینم تو خواب خر خر میکنه یا هنوز داروهاش تموم نشده دوباره همون حالتها میاد میخواد سمو بکوبم به دیوار...
من فعلا دارم بهش زادیتن میدم + قطهر کلرید سدیم تا ببینم چی میشه
توکل به خدا
عزیزم منم یک پسر 7 ساله دارم که لوزه های کامی خیلی بزرگی داره هر دکتر میبرم یک چیز میگه یکی میگه باید عمل بشه یکی میگه چون لوزه سومش خوبه نمیخواد منم نمیدونم چیکار کنم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام مامان نگران

من کاملا" درکت میکنم چون پسر اولم که الان 13 ساله است هم لوزه سوم و هم لوزه اصلی بزرگ داشت من هم اونو خیلی دکتر میبردم و همیشه گرفتار سرماخوردگی و گلودرد بودیم و سرتاسر پاییز و زمستون چند بار وادار میشدیم که به غیر از آنتی بیوتیک خوراکی تزریق هم بکنه که میدونی چقدر هم دردناکه هم برای بچه هم پدرومادرش.حتی گوشش هم درگیر شد و بعضی پزشکها دستور جراحی گوش دادن.تا اینکه من آدرس دکتر پشمی که الان تو بیمارستان ایرانمهر طبابت میکنه رو پیدا کردم و سالها تحت نظر او بود و گوشش که کاملا" خوب شد و لوزه هاش رو هم پارسال مرداد ماه که 12 سالش تموم شد و دیگه راه دیگری نمونده بود و ممکن بود به قلبش اسیب بزنه عمل کرد و حالا خدارو شکر خوبه خوبه

شما هم ببرش پیش دکتر پشمی و به حذفش اطمینان کن چون تجویز الکی نمیکنه
عزیزم نگران نباش فکر نکنم مشکلی داشته باشه منم وقتی 8 سالم بود لوزمو عمل کردم و هیچ مشکلی نداشتم و الان هم ندارم اگه لوزه سر راه تنفسش قرار گرفته خوب عمل کن این که چیزی نیست
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.
سلام خانومی . من شرایط شما رو درک می کنم چون حدود یکی دوماه پیش مدیر منم همین نگرانی ها رو درمورد پسرش داشت که الان 4 ساله اش شده و از لوزه سوم اذیت می شد . برای عمل خیلی نگران بود و استرس داشت ولی پسرش رو برد پیش آقای دکتر متصدی بیمارستان پاستور مطبش میدونم خ قائم مقام فراهانی هست و هیچ مشکلی هم پیش نیومد . توکل کن به خدا. من هم کوچک بودم لوزه سوم داشتم و تودماغی صحبت می کردم دکتر گفته بود باید عمل بشه . عمل نکردم و خودش م خوب شد . الان مشکلی دارم و تودماغی هم نیستم!!!
2740
به نظر من عمل نکن با چند تا دکتر سر فرصت مشورت کن
سیستم تنفسی بچه تا 7 سالگی و شاید هم بیشتر کامل نخواهد شد پس زوده که عمل کنی

در ضمن همه بچه ها مخصوصا مهد کودکی الان همه اش مریض و سرماخورده و سینوزیتی هستند
عزیزم حتماً با چند دکتر مشورت کن. دکتر مومن زاده فوق تخصص عفونت اطفال داره و تشخیصش خیلی خوبه. مشورت کن
دکترا این روزها خیلی اشتباه می کنند.
تلفن دکتر 88733551 هستش. فقط چون یه کم پیره سخت وقت میده ولی با منشی دوست بشی حله
دوستای گلم ازجوابهاتون یک دنیا ممنونم.
گفتم که من ازعمل لوزه سوم نمیترسیدم حتی قبل ازشوهرم من پیشقدم شدم. اما ترس من ازمملکتیه که دراون جان انسانهاوعشق وامید وارزوشون پشیزی ارزش نداره.
ازدیروزکه ماجرای اتنا رو که به خاطرجراحی لوزه سوم جونش رو ازدست داده خوندم تمام اعصابم بهم ریخته .
توی یک شهرنسبتا بزرگ ودریک کلینیک تخصصی این اتفاق براش افتاده وفکرکنیدکه مادری که سه سال این بچه روباتمام وجودنگه داری کرده وعشق نثارش کرده الان چی میکشه ودستش هم به هیچ جابندنیست .
گفتم که این عمل انقدرساده ست که تاهمین چندوقت پیش دلاکهای دوره گردانجامش میدادن!
اما توی یک مرکزمجهزنای کوچولوی این بچه روسوراخ کردن وزخمی عمیق تودل مادرش گذاشتن که تادنیادنیاست این زخم ترمیم نخواهدشد.
دکتر پشمی 30 سال قبل لوزه خاهر من رو عمل کرد. خیلی با تجربه هستش ولی بینهایت مادی هستش. من هم پسرو روب رای مشورت پیش ایشون بردم تا دید گفت هم کم شنوا شده در حالی که شنوایی سنجی که بردم کاملا رد کرد و گفت شنوایی کامل داره هم سریع نوبت عمل گذاشت و گفت دارم میرم خارج زودتر بیا عملش کن که من برم شاید دیگه برنگردم ایران!!! خلاصه من حتی آزمایش قبل از عمل رو هم انجام دادم و حیف از او خونی که از پسر من گرفتن!!! یادم میاد دلم می شوزه ولی پیش 2 تا متخصص دیگه بردم دکتر فرج اللهی و دکتر امیدوار جفتشون رد کردن و گفتند لوزه ها تا 7 سالگی کوچک میشه الان فقط و فقط موارد خیلی اورژانسی رو عمل میکنند و اصلا اعتقاد به عمل ندارن دکترا. این بود تجربه ی من. پسر من هم زیاد مریض میشه ولی دکتراش گفتند تا 7 سالگی بهبود پیدا میکنه و از فکر عمل کامل بیا بیرون. حتی عکس هم از لوزه گزفتم بزرگ بود ولی به قول دکترش راه باریکه ای هست که نفس بکشه...
مامان شیطونک مرگ آتنا هنوز معلوم نیست که به چه علت بوده بیماری زمینه‌ای دیگه داشته یا دکتر بیهوشی احمق سهل انگاری کرده

دو تا دختر عموهام لوزه هاشونو عمل کردن مشکلی هم ندارن. نمی تونم بگن نگران نباش فقط یه دکتر خوب پیدا کن بهش اعتماد کن
برای دوستم یه موضوعی رو 125698742 بار هم تعریف کنم بازم بادقت گوش می کنه 😍😍😍
مامانای عزیز من بعد از 5 سال الان که 94 هست این تاپیک شما رو خوندم و گریم گرفت بمیرم واسه آتنا و مامانش دختر منم لوزه سوم داره گفتن عمل منم موندم چی کار کنم میگن همه مقاومت بدن در برابر بیماریها با لوزه هستش به من بیمارستان مفید دکتر رضاپور را نعرفی کردن کسی میشناسه ؟ آیا اونجا که دولتی هست عمل توش خوبه؟ متخصص بیهوشیش و داروهای بیهوشیش خوبه؟ تو رو خدا کمکم کنین
2706