2733
2734

دوتا از دوستای پسرم امروز اومدن خونه مون که بازی کنن با هم همشون هم حول و هوش ۸-۹ ساله هستن،بعد ناهار رفتم تو اتاق پسرم هر سه تاشونو در حالتی ناجور و بدون لباس و در حین کار زشت دیدم ،دارم از غصه میترکم موندم با پسرم چجور برخورد کنم

سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما حتما ببرش پیش روانشناس

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2740

دوستانه باهاش صحبت کن و سعی کن رعایت کنین جلوش روابط خودتون وهمسرتون

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

تجربه ای ندارم 

اما به نظرم اول با پسرتون صحبت کنید ببینید چرا اینکارو کرده ؟کسی یادش داده جایی دیده ؟بعد هم به والدین دوستاش بگین

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

بچه ها اکثرا اینطورن...از رو کنجکاویشونه...ما هم همچین صحنه ای دیدیم....دعواش نکن با ملایمت براش توضیح بده که کارشون درست نبوده..

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
2706