2752
2734
عنوان

درمان کم پشتی موی جلوی سر

| مشاهده متن کامل بحث + 172051 بازدید | 45 پست
راستش ریزش موی من فکر کنم به خاطر پلی کیستسک بودن تخمدانهام هست چون موی زاید کمی هم در ناحیه چانه دا ...

ببخشيد ماينوكسيديل استفاده كردين موهاتون دراومد؟

از وقتي تو براورده نشدی ديگه هيچوقت آرزو نكردم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم من یه روش بلدم که واسه من و دوستم خیلی‌ نتیجه داد این روش رو از یه دوست آفریقایی یاد گرفتم بای ...

وای منم بزارم موهای در میاد یعنی.خیلی ناراحتم موهای کم شده...

خدایا شکرت واسه همه اتفاقای خوب🥰🥰

سلام وقت بخیر .پسر هستم ۱۶ سالمه هس میکنم موهام داره میریزه از جلو سر رو بالشت اینا اصلا مو نیس ولی وقتی شونه میکنم یا میشورم حدود ۱۵تا ۲۰ تار مو شوره هم از همون اول خیلی داشتم قبل این که حس کنم موهام داره میریزه اگه راه کاری دارین بگین و شامپو خوب ضد ریزش هم معرفی کنین ممنون و الان دور و بر عید میخوام برای اولین بار دارک استفاده کنم ایا بد هست و ریزش مو هام را زیاد میکن اگه امکان داره زود تر جواب بدین یا اگه جایی میشناسین میشه زنگ زد و مشاوره گرفت معرفی کنین یا علی

موهای جلوی سرم خیلی کم پشت و کوتاهه،  درحالی که موهامو کوتاه نکردم و موهای پشت سرم تا کمرمه

خدایا ..سلامتی کاملمو بهم برگردون ... من طاقت ندارم.‌.خدایاشکرت   .  خدایا دل مادرمو شاد کن مادرم تموم دنیامه خداروشکر ولی کاش یه روزی تو همین روزا بشه که من جوش نداشته باشم و داروویی هم نخورم.. خداجون تاسال بعد خونه مورد علاقم و ماشینو پس انداز بهم بده 😇تا حدودی هنر مند😍خیاطی و جواهر دوزی و دوخت سیسمونی انجام میدم😉خدایا مرسی بابت همسر مهربونم 😍سلامتی و دلخوش بهمون بده 😍خدایا خیلی ماهی ، من لاک میزنم قرتی هستم گاهی وقتا دختر بد میشم ولی میدونم تو منو دوس داری چون میبینم که حواست بهم هست 😍خدایا مرسی نجاتمون دادی... خدایا سرنوشت منو نسیب هیچکس نکن که گناه داره 😇خداجون من خونه دوبلکس میخوام😞بده دیگه توروخدا😊 خداجون کمر شوهرم درد نکنه انشالله و بداخلاقی هم نکنه باهام😍 خداجون مراقب من باش که دختر بد نشم 😍خداجون منو همیشه دوس داشته باش 😊😊😊خدااایااااشوهرگلم ضرر نکنه تو کارش من ازش راضیم توام بهش برکت بده😘 خدایا مراقب حال روحی و جسمی و مالی همه مردم باش مراقب منو خوانوادمم باش 😊😉خداجون من میخوام خیلی پولدار شم خیلی 🥺🥺🥺🥺خدایا شوهرم نفسمه جونمه قلبمه نازمه برام سالم و سلامت نگهش دار🤩 الما و مانا 💗گندم و گونش😘😘😘
ممنون شیوا جون استفاده کردم .به نظر میاد اطلاعات خوبی راجع به مو داری لطفا برامون بذار اون مخلوط سیر ...

سلام گلم .تایپیک ماله خیلی وقت پیشه راستی مخلوط سیر وروغن زیتون زدی موهات درآمد لطفا جواب بده

برای رفع مشکلاتم یه صلوات بفرستن

[QUOTE=40075858]اگر از اول اون قسمت که مد نظرتون هست مو داشته و بعدا دچار ریزش شده بله راه داره اما اگر از اول همین ...[/QUOیه سوال دارم عذر میخوام وقتی از پشت درمیارن دیگه بعدها مو رشد نمیکنه از قسمتی که برداشتن؟

2706