2737
2734
عنوان

گرمای بارداری

166 بازدید | 19 پست

خانوما من نوزده هفته ام. خودم از اول طبعم گرم بود. الان که باردارم دیگه خیلی داغون شدم. همش حس میکنم از کف دستام بخار میزنه بیرون. میزارم رو میز و شیشه خنک. محجبه هم هستم محیط کار اسپیلتو مثل سیبری کردم بازم گرممه. شوهرم که شبا مجبور شده بره یه اتاق دیگه بخوابه بس که جلو کولر یخ میزنه دوبارم سرما خورده تو این فاصله. اب البالو و یه کم کاسنی میخورم. تخم شربتی کمی میخورم ولی خنک نمیشم. شما اینطوری بودین؟ راهکاری دارین؟

دخترک و پسرکم تمام دارایی من    

من اینجوریم راهی نیست فقط جلو کولر میشینم اب زیاد میخورم بهتر‌میشم منم کف دستام بخاریه😂

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2740

منم همیشه طبعم سرد بود یخ بودم ولی الان برعکس شدم اتیش ازم بلند  میشه ینی وقتی واژنم میشورم اتیش ازش درمیاد انقدداغم  مال من پسره بچم الان تو 27هفته هستم گرمیگیدم تنگی نفس دارم ....ای خدا زودتر تموم پسرم بیاد دنیا 

2706