2733
2734
خدای من خیلی باحال بود ازت ممنونم واقعا دلم برای خودم تنگ شد دختر کوچولوی عینکی با موهای خرگوشی با مانتوی سرمه ای و مقنعه ی آبی آسمونی یعنی واقعا اون منم؟
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
آخی آخیییییییییییییییییی چقدر دلم گرفت
دلم برا اون موقعها تنگ شد .از مدرسه میومدیم تند تند درسامونو میخوندیم برای دیدن کارتونها

دستمونو میزاشتیم روی کلمه و ترکیبهای تازه و از خودمون سوالشون میکردیم.

کارتونهای وروجک و اقای نجار / هادی و هدی / علی کوچولو فیلم گلنار و..................

روزگار بی خیالی بود

یادش بخیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا ممنون از این خاطره بازیها.......خیلی گریه کردم.........من عاشق دوران کودکیم هستم و هروقت به

یاد اون لحظات میفتم اشک میریزم..........کودکان دهه 60 ........بهترین کودکی هارو داشتن.........در عین

نبود امکانات و وسایل آموزشی و تفریحی بهترین کودکی رو داشتند.......یادمه توی مدرسه ها باید برای خرید

دفتر و پارچه برای روپوش مدرسه ثبت نام می کردیم و پول می دادیم .......گاهی تا یکی دو ماه بعد از شروع

مدرسه ها هنوز خبری از اونا نبود اما ما شاد بودیم و مشقامونو ته دفترای پارسال می نوشتیم.....از مامان

باباها کیف های آنچنانی و لوازم التحریر نمی خواستیم ....همیشه قانع بودیم .....کاش کودکان ما هم مثل

پدر و مادراشون به ساده زیستی عادت کنن و در بزرگسالی از دوران کودکیشون به خوبی یاد کنن........خاطره

های ما تمومی نداره ........عاشق اون لحظه هام
2738
وای خدااااااااااااااااا مرسی از اینکه این عکسها رو گذاشتی. حسابی یاد گذشته افتادم. آن سگ به دنبال گربه است. گربه بالای درخت می رود. حیف که قدر اون روزها رو ندونستیم و خوشحالم که اکثرا تو این سایت توی یک سنیم. الان هم که توی این زمانیم یه روزی می شه که بیایم تو این نی نی سایت و نوشته هامون رو بخونیم و باز بگیم چه دورانی بود دلم تنگ شده براشون. پس بازم می گم قدر لحظه به لحظه زندگیتون رو بدونید