2737
2734
عنوان

بوی خوش حجاب

9737 بازدید | 1122 پست
دوست داشتم خانومای حجاب دار نی نی سایت یه جایی دور هم جمع بشن و اراده شون رو برای دوست داشتن حجاب بیشتر کنن و نه فقط حجاب زیبایی های وجودی شون رو به خودشون ثابت کنن. اینجا من عکس و سخن و مطلب قشنگ بیشتر از قرآن و اماما میذارم. کسایی که دوست دارن بیان بخونن. و اگر سوالی دارن از هم بپرسند در مورد حجاب و ملزومات حجابی که استفاده میکنن. اینجا جای توهین به هیچکس نیست و پستای بی ادبی در صورت دیده شدن پاک میشن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
عاغا من از همین تریبون اعلام میکنم هیچ حرفی نمیزنم و اگر موافق بودم فقط لایک میکنم از بس توهین نکردم و توهین شنیدم حوصله جرو بحث ندارم
یا رب از ابر هدایت برسان بارانی ******پیشتر زانکه چو گردی ز میان برخیزم
آفرین زری جووونم انشالله که با جملات زیبات بتونی یه تاثیر کوچولو هم که شده به دل خانوم‌ها و دخترایی سایت بندازی
دعایی که امام زمان (عج) در ایام گرفتاری ها به ما یاد داد: «یا مَن إذا تضایقتِ الأمورُ فَتحَ لها باباً لم تَذهَب الیه الأوهامُ صَلِّ على محمد و آل محمد و افتح لأموریَ المتضایقةِ باباً لم یَذهَب الیه وَهمٌ یا ارحم الراحمین» « ای خدایی که وقتی حلقه‌های بلا به هم گره می‌خورد و انسان را در فشار قرار می‌دهد، در این زمان دری را به روی بندگان باز می‌کند که فکر و وهم بشر هم به آن جا نمی رسید. خدایا صلوات خود را بر محمد و آل محمد نازل فرما و مرا که در بن بست گیر کرده ام، تو خودت راهی برایم باز کن که به عقل من نمی رسد.»
دیدین؟؟؟؟ بیچاره صاحب تاپیک با متانت حرفشو زد از خودشم من دراوردی چیزی نگفت ببینین واکنش ماه. رو!!!!!!!!! واقعا جای تعجب داره واسم
یا رب از ابر هدایت برسان بارانی ******پیشتر زانکه چو گردی ز میان برخیزم
2706