2737
2739
عنوان

شرایط بستن لوله های رحم چیه؟

1173 بازدید | 33 پست
27سالمه 3تا بچه دارم اگه برم دکتر واسم انجام میده؟ خیلی تو فکرشم میترسم باردار شم با اینکه قرص میخورم چندمدته ولی بازم اطمینان ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
شوهرت اینکارو انجام بده واسه مردا که راحتترتا زنا بستری،ومراقبت بعدش البته اگه هنوز انجام بدن خودت چرا بری اتاق عمل ودردسر بکشی شوهرتو متقاعد کن بهتره
خدا جونم لطفا همیشه مواظب دخترای گل من و بابایی مهربونشون باش هیچ وقت ما رو از هم جدا نکن امین
الان مدتیه سخت می گیرن . بسته به دکتر داره که بخواد این کار و بکنه یا نخواد.
حیلت رها کن عاشقــا دیوانه شو دیوانه شو و انـدر دل آتش درآ پــــروانـه شــو پروانــــــه شو هــم خــویش را بیگـــانه کن هم خانه را ویرانه کن و آنگه بیا با عاشقان هم خانـه شـو هم خانه شــو رو سینــه را چـون سینه ها هفت آب شو از کینه ها و آنگـــه شراب عشــق را پیمانـــه شــــو پیمانــه شـو باید کـــه جملــه جــان شــوی تا لایق جانان شوی گـــر ســوی مستــان میــروی مستانه شـــو مستانه شو... مولوی
مردها که براشون سخته برن این کارو واجب نمی بینن میگن همین جوری خوبه
حیلت رها کن عاشقــا دیوانه شو دیوانه شو و انـدر دل آتش درآ پــــروانـه شــو پروانــــــه شو هــم خــویش را بیگـــانه کن هم خانه را ویرانه کن و آنگه بیا با عاشقان هم خانـه شـو هم خانه شــو رو سینــه را چـون سینه ها هفت آب شو از کینه ها و آنگـــه شراب عشــق را پیمانـــه شــــو پیمانــه شـو باید کـــه جملــه جــان شــوی تا لایق جانان شوی گـــر ســوی مستــان میــروی مستانه شـــو مستانه شو... مولوی
ساراجون خدا نگهدارفرشته هات باشه ولی با این وضعیت اقتصادی.. کمی هم ب فکر آینده بچه ها باشین...همیشه ک کوچولو نمیمونن بزرگ میشن رفاه بیشتری واگمیخواننتونینپدرشونین کنین اولین نفرهای متهم شما و پدرشونین بازم ببخشید رک گفتم
چ کسی باور کرد جنگل جان مرا آتش عشق تو خاکستر کرد...
اگه راضی نیشه بفرستش وازکتومی کنه... در غیر اینصورت ایودی مسی بذار یا سیکلوفم بزن... بخشنامه های قدیم سن بالای 30 سال و تعداد فرزندان کافی جز شرایط بود. الان با قانون جدید رهبری نمیدونم بالای 30 هنوز انجام میدن یا نه؟
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
2706