2733
2739
سلام ممنون میشم کمکم کنید خیلی فوری فردا میخوام گوشی بخرم گوشیم خراب شده و شدیدا نیاز دارم به کمکتون مرسی
نه تو می مانی و نه اندوه...ونه هیچ یک از مردم این آبادی
به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ....غصه هم میگذرد ...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند ، به تن لحظه خود جامه اندوه نپوشان هرگز
من چند ماه HTC desire c خریدم 505 تومن راضیم هر چی خواستم تا حالا داشته به جز دوربین جلو ..کلا کیفیت دوربینش پایینه ولی همه چیزش دیگه عالیه
نه هنگ میگنه نه کنده..کلی چیزی روش نصبه همه امکانات هم داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی مینوشی جونم از اینکه نظر دادی اصلا کسی رو نمیشناختم که این مدل رو داشته باشه
به حباب نگران لب یک رود قسم ، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ....غصه هم میگذرد ...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند ، به تن لحظه خود جامه اندوه نپوشان هرگز
2742
برو اینجا
http://www.gooshishop.com/ItemsList.aspx?BrandId=32
مشخصات گوشیا رو بخون و تصمیم بگیر

من one v دارم راضیم

http://gsm.ir/
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
مرسی سمانه جونم پس کلا از از htc زاضی هستی

این مدل چاچا تاچ هم هست مینوشی؟
سمیرا خاله جان سلام. کجایی دخترررررررررررررررررر. ناپدید شده بودی چند مدت. دلم برات تنگ شده بود؟ چی کار کردی؟ زندگیت در چه مرحله ای هست؟
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2738
مریم چرا پشیمون شدی؟ از چه چیزیش خوشت نیومد؟ به جز نت حالا
مرسی بهانه جون آخه من تا 500 بیشتر نمیخوام گوشی خیلی الکی گرون شده
وااااااااااااااااااااااااااای دوست قدیمی من عزیزمممممممممممم سلااااااااااااام فدات بشم چقدر ذوق زده شدم
خدا رو شکر خوبم همه چی رو به راهه 6 ماهه عروسی کردم تو خونه خودمم سر کارم میرو کلا زندگیم عوض شد یادم نمیره اون شبهایی که چفدر بهم روحیه میدادی تو در چه حالی چیکار کردی؟ راحت شدی/؟
مرسی مینوشی جونم حالا بچه ها یه گوشی خوب بهم معرفی کنین 500 اینا باشه تقریبا
2706