2733
2734
عنوان

کمک- معرفی سازمان مهاجرتی در ایران

1801 بازدید | 9 پست
دوستای خوبی که از طریق وکلای ایران اقدام کردین برای مهاجرت و موفق شدین میشه اون شرکت رو به منم معرفی کنید؟؟ مهاجرت به آمریکا- کانادا و استرالیا مد نظرمه
ممنون
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
برای استرالیا دفتر دکتر خاضع رو بهت معرفی میکنم مورد اطمینانه به اسم home migration serviceسرچ کن شمارشو پیدا کن دفترش میدون ونک خیابون برادران شزیفی است
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
خیلی ممنونم جینجر جان
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خواهش میکنم ما از سال ٨٤ تا حالا در حال اقدام هستیم اون زمان هما حضرتی خیلی معروف بود ولی با شریک ایرانیش گند زدن پرونده ما بعد سه سال منفی شد اشتباه کردیم به خاضع قرارداد نبستیم تازه اون موقع اومده بود ایران ولی یکی از دوستام با ایشون قرارداد بست یه ساله کارش درست شد ما پارسال دانشجویی اقدام کردیم ٢٤ اسفند ویزامون اومد به امید خدا سه ماه دیگه عازمیم دانشجویی اکر خواستی دفتر موسسه ایلیاد شمارش ٨٣٨٧٠ است
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
2728
ممنون دوستان
2740
سما جون می که گذشته. تا می سال دیگه صبر کنم ینی؟؟؟