2737
2739
عنوان

شل شدن پوست بعداز زایمان:

10216 بازدید | 15 پست
سلام دوستان من بعدزایمان دوقلوهام شکمم بزرگ مونده وپوستش شل شده خیلی از دیدنش ناراحتم کسی اینجوری بوده چکارکرده که رفع شده ممنون
چند وقته زایمان کردی؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مرسده جون شکمتو سفت ببند. شکم منم خیلی شل شده بود . ١٧ کیلو اضافه وزن کرده بودم . الان دیگه سفت شده ولی هنوز وزنم بر نگشته.
مامان تبسم جون نزار وزنت خیلی زیاد شه .١١-١٢ کیلو دیگه بسه . چیزای مقوی بخور ولی زیاد نخور
CafeMom Tickers
2742
خوب عیبی نداره . ولی از الان حواستو جمع کن . تا ١٠-١٢ کیلو معمولا پوست شکم ترک نمی خوره . بعدش هم ترک می خوره و هم لاغر شدن خیلی سخته . من ١٠ روز بعد از زایمان ١٠ کیلو کم کردم . الان ٩ ماهه دیگه کم نکردممم
CafeMom Tickers
2738
سلام منم از همین میترسم که شکمم پوستش شل نشه.دکترم گفت نگران نباش.پنج خرداد نوبت سزارینمه قبلش واسه اب شدن شکم میترسیدم دکتر بهم گفت از روز چهارم شکم بند ببند از هفته دوم ورزش کن .خیلی خوشحال شدم فکر میکردم اونایی که سزارین میکنن تا یکماه نمیتونن ورزش کنن و شکم بند ببندن.دکترم گفت خودم بعد از زایمان به مدت 3 ماه 22 کیلو کم کردم تازه شکمم سفت شد.نگران نباشید فقط همت داشته باشید حله
2706