2733
2734

قصد خرید مبل دارم . میگن از تولیدی بخری اروزنتره  تا بری مستقیم از نمایشگاه بخری یعنی چی من از شهرستان میخوام برم یعنی برم ی تولیدی پیدا کنم سفارش بدم . یه عده هم میگن اونی که سفارش میدی با اونی که تحویل میگری زمین تا اسمون فرق میکنه.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم جای معتبر برو....تولیدی ریسکش خیلی بالاست....

حتما عین چوب و مدل پارچرو بگو تو فاکتور قید کنن..

در این صورت به هیچ وجه نمیتونن کلک بزنن چون راحت میشه ازشون شکایت کرد

مثلا چوب راش پارچه ی ترک.....

حواست باسه

2742

تهرانی؟ تو تهران سمت چهار دانگه کلی مغازه مبل فروشی هست که خودشون تولیدی دارن بروو تو مغازشون بپسند بگو همینو میبرم که ببینی چی داری میخری سفارش بدی هم معلوم نیست کی بهت بدن هم معلوم نیست. توشو چی پر کردن تازه مبل کف مغازه رو ارزون تر هم بهت میدن 

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️

اره ارزونتر در میاد طرح و رنگ و نوع پارچشم خودت انتخاب میکنی

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
2738

چهاردانگه هم پر از تولیدیای مبله که خودشون یه مغازه هم زدن، از شهرک ولیعصر شیکتره و قیمتاشم مناسبه. من که دو بار این کارو کردم مشکلی پیش نیومد اما خب بعضیام به تور کلاهبردار میخورن که یه مبل ترک گذاشته تو مغازه بعد یه آشغال شبیه اون تحویل میده. باااش قرار داد کن که با همون کیفیت میخوای یا اینکه همونی که تو مغازه هست بخر

خوب بعضیا وجدان ندارن واقعا اشغال تحویل میدن من خودم از شهرک ولیعصر خریدم اولش هزارتا حرف میزنن ولی بعدش اشغال تحویلت میدم منکه بشدت پشیمون شدم خواهرمم از تولیدی گرفت اونم چیز با دوامی تحویل نداد

اگه سفارش دادی حتمااااااا تاریخ تحویل رو تو قرار داد برن خیلی هاشون کلک بازن تاریخ تحویل نمی زنن یهو دیدی بعد عروسی برات میفرستن مبلو بعد که بری شکایت کنی میگن تاریخ تحویل نداره !

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️
130 کیلومتر فاصله داریم تا تهران اصلا میسرفه از شهر خودمون بخرم یا برم تهران بیشتر برای صرفه جویی تو ...

راهی نیست که، ما ۴۰۰دکیلومتر فاصله داشتیم. من استیلی که تو شهر خودمون با بیست تومنم بهم نمیدادن اونجا ۱۱ خریدمو پونصد هم هزینه حمل

سروین جان منکه تولیدیها رو ندیدیم میگن که تو تولیدی یکی دو دست مبل میزارن . عکسشو میزارن از کجا مطمعن بشم همونی که عکس داره همون مدلو برام میزنه /. و یه سوال نخندیا مثلا من برم تو همون مغازه گذاشته بخرم که برا تولیدی خودشون هست قیمتش ارزونتره . یا نه چون فکر میکنم از داخل گارکاه نخریدم هزینه اجاره و این چیزا رو ههم میکشه رو مبل قضیه این چطوریه

2706