2737
2734
عنوان

کسی در مورد چله افتادن و چله بری اطلاعی داره ؟؟؟؟؟ ممنون

| مشاهده متن کامل بحث + 169760 بازدید | 112 پست
سلام توروخدا اگه کسی چیزی میدونه کمکم کنه.من چن ماهه عروسی کردیم ولی هنوز پرده بکارتم ازبین نرفته... ...

عزيزم شما اگر مشكلت حل نشده شايد واژينيسموس هستى حتما برو پيش متخصص زنان و زايمان زودى حل ميشه مشكلت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم...

منم اعتقاد نداشتم دوستم بچه دار نمیشد رف سرکتاب وا کرد گف چله داری یه دعا داد موقع رابطه به نافش ببنده یکی داد تو شربت بخوره و گف چهارشنبه غسل کنه اینماه حامله میشی ..انجام داد همون ماهم حامله شد .مادر و مادرشوهرمم میگن از قدیم بوده ...

منم رفتم گف منم دارم و اینکه دعایی اوردن خونم تو عروسیم ....فعلا منتظرم از عادت تموم شم و انجامشون بدم انشالله که جواب بده .امیدوار باش.توکلت به خدا 

2728

سلام

چله انواع مختلف داره و بعضیها نسبت به این امر ضعیفتر هستن و ممکنه آسیب ببینن و این به طالع و ستاره افراد مرتبطه .

چله زائو ، چله مرده ، چله حیوانات و ...

یکی از راههای چله بری اینه که به امامزاده ای ک غسالخونه داره برید و اونجایی که مرده رو می شورن هفت بار از روش رد بشید و بدون اینکه پشت سرتون و اطرافتون رو نگاه کنید از اون امامزاده بیاید بیرون.موقعی که می خواید چله بری کنید حاجتتون رو از خدا می خواید و خدا رو قسم میدید به این جای پاک و مطهر که چله تون بریده بشه.

صباشهر امامزاده عبدالله خادم امامزاده این کار رو.انجام میده.

استارتر لطفا اگه هستی جواب بده

چله بری کردی؟؟؟

الان نی نی داری؟؟

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
2738

دستوری جهت چله بری از هر نوعی که چله افتاده باشد از قبیل حامله نشدن.بخت دختران و..,دستور قوی و مجرب برای چله بری,چله بری برای حامله نشدن,چله برای به جهت بخت گشایی دختران,روش و آموزش چله بری

روز چهارشنبه بگیرید نخ ابریشم هفت رنگ (یعنی جدا جدا هفت رنگ نخ ابریشم) هفت عدد را به اندازه ای مساوی ببرد با پاکی و وضو رو به قبله بنشیند به نیت چله بری ایت الکرسی یکبار خوانده و یک گره بزند در گره دوم دوبار ایت الکرسی بخواند وگره بزند در گره سوم سه بار ایت الکرسی بخواند وگره بزند تا چهل گره که در گره چهلم باید چهل مرتبه ایت الکرسی بخواند وقتی چهل گره تمام شد (گره چهلم گره ای باشد که نخها را حلقه ای شکل کند جهت انداختن به گردن)نخ را در طشتی انداخته با اب ان غسل کند و بعد غسل نخ را به گردن اندازد تا چهل روز در گردنش باشد روز چهلم به اب روان اندازد .

ایت الکرسی ایه اول است یعنی تا علی العظیم

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خودتون هم میتونین انجام بدهین 

فکر کنم روزه باشین هم خوب باشه

سلام توروخدا اگه کسی چیزی میدونه کمکم کنه.من چن ماهه عروسی کردیم ولی هنوز پرده بکارتم ازبین نرفته... ...

سلام اگه مشکلتون حل نشده هنوز پیام بزارین بگم چکار کنین چون من خودم هم همینجور بودم و خداروشکر مشکلم حل شد

سلام اگه مشکلتون حل نشده هنوز پیام بزارین بگم چکار کنین چون من خودم هم همینجور بودم و خداروشکر مشکلم ...

سلام عزیزم میشه من رو راهنمایی کنی که چطور چله ببرم

به منم گفتن چله افتاده

سلام عزیزم میشه من رو راهنمایی کنی که چطور چله ببرم به منم گفتن چله افتاده

سلام والا منم اینجوری بودم چندبار دکتر رفتم اونم میگفت بابا کاری نداره لوس بازی بزار کنار ولی من واقعا لوس بازی نبود و ناخودآگاه بدنم سفت میشد بعد خیلی تو اینترنت سرچ میکردم تا تو اینستاگرام یه پیجی بود و خلاصه...

به ادمینش پیام دادم مشکلمو گفتم چندتا حرکت ورزشی و راه دیگه معرفی کرد خلاصه به دو هفته نرسید مشکلم حل شد

ولی من چون قصد بارداری داشتم هنوز باردار نشدم که به منم گفتن چله افتاده و چله بری هم کردم ولی هنوز جواب نگرفتم 

اگه اینستا دارین این ادرس پیجش هست

Vaginismus.ir

سلام عزیزم میشه من رو راهنمایی کنی که چطور چله ببرم به منم گفتن چله افتاده

البته این چیزی که گفتم اگه واژیمینوس باشی جواب میده اگه واقعا مشکلت جادو و یا چله باشه نمیدونم منم پیش یه نفر تلفنی صحبت کردم و برام انجام داده و پست میکنه دعاشو البته برای بارداری بوده که الان دو ماهه جواب نگرفتم 

سلام چله انواع مختلف داره و بعضیها نسبت به این امر ضعیفتر هستن و ممکنه آسیب ببینن و این به طالع و س ...

سلام.حتما باید امامزاده باشه؟

من ۲۰ روز بعداز عروسیم رفتم تشیع جنازه.میترسم چله افتاده باشه روم.

و چ شخصی این کاررو انجام میده؟

میشه  واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستین؟؟؟😍😍😍
2706