2737
2734

به نظرم اون اشعه توی سال های بعد عوارضی قطعا داره از طرفی شما توسط یه محرک بیرونی با یه ورزش سبک داری لاغر میشی بدنت اندازه یه ورزشکار معمولی ورزیده نمیشه شاید بعد برگرده البته نظر منه نمیدونم

💫من تصویری هستم از آنچه به گمانت میبینی...💫
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به نظرم اون اشعه توی سال های بعد عوارضی قطعا داره از طرفی شما توسط یه محرک بیرونی با یه ورزش سبک دار ...

عزیزم این ورزش خارج اومده برو سایت خارجیشو ببین اصلا عوارض نداره تو ورزش عدی هم اشتباه انجام بدی آسیب میبینی با این تفاوت تو این ورزش مربی خصوصی تخصصی کار میکنن باهات

https://www.instagram.com/inshapebody_royal/?hl=en

2728

من اینشیپ بادی میرم . مربی ام خیلی خوبه و تونستم توی 4 جلسه با روزش و رژیم که خودشون می دن 2 کیلو کم کنم . خیلی خوبه تمریناشون با این که فقظ 20 دقیقه اس ولی انگار 3 ساعت ورزش کردی . شماره تماسش رو میزارم زنگ بزنید شرایط ثبت نام رو بپرسید ۰۲۱۲۸۱۱۱۵۱۱۱

ببخشید سوال منم هست میخوام برن

سلام عزیزم

شما این ورزش رورفتی ؟؟

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
2738
من این شیپ بادی رفتم

راضی بودی عزیزم؟چقدر کم کردی تو چند جلسه؟کدوم شعبه رو رفتی؟

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
راضی بودی عزیزم؟چقدر کم کردی تو چند جلسه؟کدوم شعبه رو رفتی؟

بله تهرانپارس

۱۰ کیلو

ولی چربی کم کردم 

و عضله اوردم

سایزی خیلی بیشتر کم کردم

فکر کنم ۴ سایز

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
بله تهرانپارس ۱۰ کیلو ولی چربی کم کردم  و عضله اوردم سایزی خیلی بیشتر کم کردم فکر کنم ۴ سا ...

مرسی از اینکه جواب دادی عزیزم❤️❤️