2733
2734
عنوان

میخوام اتاق پسرم شش ماهمو جدا کنم

763 بازدید | 20 پست
میخوام اتاق پسر شش ماهمو جدا کنم‏
راهنماییم کنید
چه توصیه ای دارید؟چه پیشنهادی میدید؟اونایی که تجربه کردید برای شیر شب نینیاتون چه کردید؟
زززززززززززززززززززوووووووووووووووووووووووووووووووودددددددددددددددددددددددددددددددددههههههههههههههههههههههههههه.

از شیر گرفتی بعد گونا داره بچه
چرا میخوای جدا کنی؟
♥♥♥ خدایا شکرت ♥♥♥ راضیم به رضای تو ♥♥♥
اخی.. زود نیست هنوز؟من خیلی وقته میخوام این کار بکنم ولی اصلا دلم نمیاد میگم نکنه نیاز داشته باشه شبها پیش خودم باشه گفتم اول از یک متخصص بپرسم بعد
لباسهای کاملا نو و شیک و... در وبلاگم... یه نگاه بندازین ضرر نداره

http://frooshi92.persianblog.ir
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من الان پسرم پانزده ماهشه...ولی پیش خودم میخوابه...اخه شش هفت بار پا میشه شیر میخوره...میخوام از شیر بگیرم بعد اتاقشو جدا کنم....
میگن لبخند ربطی به مرگ نداره...ولی تو بخند تا من برات بمیرم .
2728
عزیزم اتفاقا کار خیلی خیلی خوبی میکنی

صحبت احساساتی شدن نیست:) این یه اقدامیه که کاملا منطقی باید صورت بگیره
از نظر روان شناسی بچه ها تا قبل از 6 ماهگی کلا با پدیده ای به اسم اضطراب جدایی آشنایی ندارن

برای همین جدا کردن اتاق خوابشون قبل از این سن خیلی عالیه
نه بچه اذیت میشه و نه مامان بچه زیاد اذیت میشه. این حرف من نیست. روان شناسای کودک توصیه میکنن
برای تقویت اعتماد به نفس بچه و خیلی چیزهای دیگه مثل استقلال فکریش و دوری از ترس های کاذب هم خیلی خوبه که زودتر به این مرحله برسه
وقتی غذای کمکی رو شروع بکنی نیاز به شیر مادر در طول شب کمتر میشه و راحت تر میتونی این کارو بکنی

منتها باید چندین بار در طول شب بهش سر بزنی و شیرش بدی. خیلی زود هر دوتون عادت میکنید
ببین معمولا شبها چه ساعتی برای شیر بیدار میشه. قبل از اینکه بیدار بشه بیدار بشو بهش شیر بده
اگر بتونی خیلی خوبه فقط تا صبح باید هی بری بهش سر بزنی برای شیر هم که بیدار میشه باید بری تو اتاق خودش شیرشو که خورد دوباره بزاریش سر جاش. اتفاقا از الان جداش کنی بهتره فقط واسه خودت یه کم سخت میشه. من پسرم 12هفته که شد گذاشتم تو اتاق خودش خیلی هم خوب بود ولی 11 ماهگی مریض شد 4 شب تب داشت آوردم پیش خودم حالا تا مدذارمش تخت خودش بیدار میشه. هر چی بزرگتر بشن سخت تره
خدایا به من آن ده که آن بــــــــــــــه
2740
خدایا آخه مگه همه چیز روانشناسانه باید بررسی شه عزیزم شما مادری مثلا الان با این کار می خوای یه بچه مستقل بار بیاری بچه تو شش ماهگی جز تو از دنیا چی می دونه

دخترعموی من پزشک می گه تا دو سالگی به هیچ وجه نباید اتاق بچه رو جدا کرد کلی مرگ بچه گزارش می شه بخاطر اینکه تو خواب سرفه می کنن آب می پره گلوشون یا می ترسن یا هزاران دلیل دیگه . ول کن بابا استقلال بچه به چه قیمتی
روح پدرم شاد که استاد مرا گفت / فرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ
همیشه که نباید حرف عقل و منطق گوش کرد گاهی به الهامات دلمون گوش بدیم و تسلیمش شیم من فکر نمی کنم دل یه مادر به این جدایی هرچند به ظاهر به صلاح بچه باشه راضی بشه

روح پدرم شاد که استاد مرا گفت / فرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ
به نظر من هم اشتباه است ،این همه عجله برای چی؟6ماهه خیلی زوده، پسرم 5سالشه واز 1.5سالگی جدا خوابوندمش ،اما الان پشیمونم چون شبها همش با نگرانی میخوابیدم ودلهره داشتم
من هرروز بیشتر عاشقت میشم ....پسرم
2706