2733
2734
توی سونوی ان تی که رفتم گفتن احتمالا نی نی دخمله ولی دیروز 20هفتم بود رفتم سونو گفت پسمرههههه برای شما هم پیش اومده??????
اگه هردوتا شو یه جا رفتی دومی دقیقتره چون اعضای جنسی بهتر دیده میشه. البته به من تو سونو ان تی همونی رو گفته بودند که تو 20 هفتگی گفتند
- فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ - خدایا لطفا خودت از نی نی ام محافظت کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دومی معتبر تره.چون اعضا بهتر دیده میشن.اما باز صبر کنید تو هفت ماهگی برید
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2740
معلومه دومی درست تره . پسره نی نیت

سونوی ان تی اصلا معتبر نیست برای تعیین جنسیت

هفته 20 اشتباه نداره

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
ممنون رزالین جونم البته زیاد برام فرقی نداشت چی باشه مهم این بود که سالم باشه که ماشاالله شیطون و بلا بود چون نی نی اولم دخملیه حالا دیگه جنسم جور شد یه دخملی یه پسملی و خوشحالم که دخترم میتونه یه بزرگتر خوب برای برادرش باشهههه
سایه جان ایشالا خدا هردوشون را بهت ببخشه و زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....