2737
2734
وقتی کیک توی فره خیلی پف می کنه به حدی که از دیواره های قالب هم بالاتر میاد ولی همینکه کار تموم میشه و میارمش بیرون پفش کلا می خوابه و حالت نمی دونم بهش چی می گم فکر کنم فتیر میشه ، سنگینه و اصلا پوکو سبک نیست !!!
کجای کارم ایراد داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پخت کیک که تموم میشه نباید سریع از فر در بیاریش باید در فر رو یه کوچولو لاشو باز بزاری تا هوای خنک کم کم به کیک برسه

[smiley]l/l_20.gif[/smiley] وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه،خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه [smiley]l/l_20.gif[/smiley]
2742
شقایق جون اگه بعد پخت کیک در فر بسته باشه تا کیک سرد بشه یا درشو باز کنی که یه دفعه سرد بشه کیک پفش میخوابه

[smiley]l/l_20.gif[/smiley] وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه،خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه [smiley]l/l_20.gif[/smiley]
اولین بار خونه مامان با خواهرم درست کردم خیلی خوب شد و دقیقا وقتی همون کارهارو خودم انجام می دم خوب نمیشه

از بس خوب شده بود که اومدم اینجا واسه بچه ها توضیح دادم که چکار کردم

نمی دونم اسم کیکش چیه

مواد لازم : 5 تا تخم مرغ ، 1 لیوان شیر ، 1 لیوان روغن مایع ، 2 لیوان شکر ، 2 لیوان آرد ، 3 قاشق پدر کاکائو ، 2 قاشق چایخوری بگینک پودر

طرز تهیه : زرده ها و سفیده ها را جدا می کنیم ، توی دوتا ظرف جدا گونه و به هر ظرف یه لیوان شکر اضافه می کنیم ، اول سفیده و یه لیوان شکرو وی زنیم تا سفیده سفت بشه ، بعد زرده ها و یه لیوان شکرو بهم می زنیم تا رنگش روشن بشه ، حالا یه شیر و روغنو یه زرده ها اضافه می کنیم
آرد و پودر کاکائو و بکینگ پودرو الک می کنیم و به مواد اضافه می کینم و همش می زنیم
وقتی مواد یه نواخت شد ، حالا سفیده ای که آماده کردیمو به بقیه مواد اضافه می کینم ولی اینجا برای هم زدن نباید از همزن استفاده بشه با قاشق همش می زنیم تا یه دست بشه
توی قالب می ریزیم و می زاریم توی فر

2740
خیلی شیرین نیست ؟‌
من 4 تا تخم مرغ می زنم و یه لیوان شکر و بقیه موارد همونجوری که شما می ریزی
ولی پفش نمی خوابه
اندازه قالب و درجه حرارتی هم که فر داره خیلی مهمه
من یه فر استاندارد دارم که دقیقه درجه هاش
روی 180 میزارم 45 دقیقه طول می کشه که بپزه
عزیزم من همیشه سفیده رو جدا میزنم. بعد که میخوام بقیهمواد و بهش اضافه کنم تو یه جهت هم میزنم تا پف سفیده نشکنه. خوب هم میشه. بعد پخت پفش نمیخوابه.
مرا حبس کن در آغوشت، من, برای حصار بازوان تو، مجرم ترین زندانی ام ...!!
2706