2737
2734

من قبل حاملگی 40 کیلو بودم . اسکلت بودم به تمام.معنا . الان عکسامو میبینم تو دلم میگم شوهرم واسه چی منو گرفته بود 😂😂 بچه ی اولمو که حامله شدم موقع زایمان رسیدم به 49 تا 50 کیلو.  ولی بعد زایمان دوباره وزنم برگشت تا یکسال به 40 کیلو . همچنان 40 کیلو بودم ولی بدنم سالم بود و مشکلی نداشتم و جنب و جوشمم زیاد بود خدا رو شکر . تا اینکه دومی رو حامله شدم و ویار سختی داشتم . شدم یه پوست و استخون . موفع زایمانم دوباره به سختی رسیدم به 49 کیلو و بعد زایمان اشتهام باز شد و به مرور غذاخوردنم خیلی بهتر شد . وقتی پسرم 10ماهش شد شده بودم 52کیلو و این واسه من عالی بود . تا اینکه یکسالگی پسرم یعنی حالا توی گرما دوباره اشتهای خودمو از دست دادم و وقتی رفتم روی وزنه دیدم 49 شدم و حسابی وحشت کردم . چون لاغری ما جنبه ی ارثی هم داره و دیگه لاغر شدن واسم فوبیا شده . اینه که میخوام وزنمو تا 55 کیلو زیاد کنم ولی من خیلی سخت چاق میشم نمیدونم بابد چیکار کنم چاق بشم . لطفا هرکی تجربه ای داره بگه . اینجا جمع بشیم از تجربه های هم استفاده کنیم . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کاش قدتم میگفتی 

با قد ۱۶۹ قبل ازدواج ۴۹ بودم 

باردار شدم  به ۷۵ رسیدم سه ماه بعد از زایمان ۶۰ شدم بعدش ۵۵ 

الان ۵۰ تا 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2740

من پودرجنسینگ استفاده میکنم قدت چنده؟؟؟؟

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   

١- خوردن ٨تا١٠ليوان آب در روز

٢-تنوع غذائى بالا

٣-آجيل و يك ليوان شير كاكائو يا تخم مرغ قبل خواب

٤-نون پنير خرما صبحانه عاليه

٥-داشتن چربى حيوانى در برنامه غذايى

٦-عصرانه سيب زمينى

...

فيتامين^_^

2706