2733
2739

عزیزم حتما حتما حتما فردا برو دندانپزشکی درمان کن چون دندونت عفونت کرده اگه درمان نکنی خدایی نکرده کیسه آبت پاره میشه دقیقا این بلا ۴ سال پیش سرمن اومد

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

سلام دکتر سوده هستم دندانپزشک متخصص. عزیزم تو سه ماهه دوم شما میتونید درمانهای دندانپزشکی انجام بدین. درد دندان و استرس اون برای جنین ضرر داره و جز موارد ضروری حساب میشه. با مراجعه به یک متخصص درمان ریشه میتونن حتی بدون رادیوگرافی براتون عصب کشی انجام بدن. 

عزیزم حتما حتما حتما فردا برو دندانپزشکی درمان کن چون دندونت عفونت کرده اگه درمان نکنی خدایی نکرده ک ...

سلام من میخوام برم بنظرتون بی حسی مشکل نداره 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
سلام دکتر سوده هستم دندانپزشک متخصص. عزیزم تو سه ماهه دوم شما میتونید درمانهای دندانپزشکی انجام بدین ...

سلام خسته نباشید من یجا میخوام برم بدون عکس برام درست کنن دارو بی حسی خطرناک نیست هفته 25 هستم 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕