2737
2734
عنوان

معرفی بهترین فیلم های خارجی

69498 بازدید | 243 پست
سلام دوستان

یه تاپیک مشابه این قبلا تو سایت بود ولی مدت هاست که دیگه آپدیت نمیشه . من دوست دارم با فیلم های خوب آشنا بشیم از طریق این تاپیک . کلا فیلم دیدن رو دوست دارم ولی بیشتر برای تقویت زبان می بینم با زیرنویس و واقعا روش موثری هست بیاین لطفا هر فیلمی که دیدین و دوستش داشتین با عکسش و یه توضیح مختصر از موضوعش اینجا بنویسین . اینجوری با کلی فیلم های خوب آشنا میشیم ... بحث در مورد فیلم ها هم آزاده !

.....................................................................................

فقط اگه میشه از این سایت عکس فیلم ها رو آپلود کنین :

http://upload.ninifa.com/

و لینک دومی رو که بعد آپلود عکس میده بذارین اینجا ( پیش نمایش برای وب سایت ها ) تا عکس همینجا دیده بشه

ممنون
I Can Hear You In A Whisper , But You Cannot Even Hear Me Screaming
blue lagoon the awaking
دو دانش آموز دبیرستانی بعد از حادثه ای که برای قایقشان رخ می دهد، در یک جزیره دور افتاده گیر می افتند و اکنون باید به یکدیگر کمک کنند تا بتوانند از این شرایط جان سالم بدر برند...
zi30vqongwz7nsvz0ljm.jpg
عزیز دل مامان.فرشته و بابا جمشید گل پسرم آقا مهدی یار خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
این آخرین فیلمی هست که دیدم خیلی دوستش داشتم ساده و بی تکلف !

فیلم Safe Haven ( پناهگاه امن ) سال 2013

l8sk5ge8har08vyen15.jpg

بازیگران:

Julianne Hough
جولین هاف
Josh Duhamel
جاش دوهامل
David Lyons
دیوید لیون
Cobie Smulders
کوبی اسمولدرس

خلاصه داستان : داستان �پناهگاه امن/ Safe Haven� در مورد دختری فوق العاده جذاب و پرشور است که گذشته ی غم انگیز و مرموزی دارد و برای فرار از آن به شهر دیگری می رود . در آنجا با مردی روبرو می شود که او هم گذشته ای غم انگیز (و نه مرموز) دارد...
Ariates جان از سایت http://upload.ninifa.com/ عکس رو آپلود کن بعدش چندتا لینک میده لینک دوم رو کپی کن اینجا . لطفا به دو تا پست قبلیت هم عکس رو اضافه کن . ممنون
2740
عزیزم من فقط نظر خودمو گفتم . نظر شما محترمه فیلم قشنگی بود موضوع جالبی داشت ولی من کلا از ناتالی پورتمن و بازیش خوشم نمیاد مخصوصا اون صحنه خاص فیلم خیلــــــــــــــــی ذهنمو درگیر کرد . نمی دونم سلیقه ایه دیگه

ببخشید
محصول : امریکا

زبان : انگلیسی

ژانر : درام

زیرنویس : بزودی

خلاصه داستان :بعد از چند ماه ماموریت طاقت فرسا، بالاخره لوگان سالم به کشورش باز می گردد تا عهدی را که با خود بسته به جای بیاورد. او با توسل به انواع و اقسام روش ها سعی می کند تا محل زندگی دختری که ۲در عکس حضور دارد را بیابد و سرانجام به نحوی متوجه می شود که او در ایالت لوزیانا زندگی می کند، لوگان هم متعاقباً به سرعت وسایلش را جمع می کند تا به محل مورد نظر برود و از صاحب عکس تشکر کند. وی زمانی که به مقصد می رسد متوجه می شود که صاحب عکس مادری به نام بث ( تیلور شیلینگ ) است که به شغل معلمی اشتغال دارد و به همراه پسر خود و مادربزرگش زندگی می کند. بث در برخورد با لوگان روی خوشی نشان نمی دهد اما…
5y27p64cck1djumklb6.jpg
عزیز دل مامان.فرشته و بابا جمشید گل پسرم آقا مهدی یار خدایا شکرت
فیلم مورد علاقه من با موضوعی اسرارآمیز و شاید ترسناک ! بیشتر از ده بار دیدمش !

Dark Water 2005

ya9wlxn95blopyue15vd.jpg

ژانر: درام | ترسناک | هیجان انگیز
با بازی جنیفر کانلی ( کلا عاشقشم )

موضوع : �دالیا ویلیامز� (کانلی) که از شوهرش (اسکات) جدا شده، آپارتمان قدیمی کوچکی در روزولت آیلند نیویورک برای خود و دخترش، �سسی� (گید) پیدا می کند، بی خبر از این که آپارتمان در تسخیر روح ساکن قبلی است…
2706