2737
2734
عنوان

شیاف سیکلوژست

440 بازدید | 5 پست
دوستان من 6 عدد شیاف سیکلوژست خارجی دارم. یک جعبه 15 تایی گرفتم که الان 6 تاش اضافی اومده. اگر کسی خواست بگه تا مجانی بهش بدم. اینها چون تاریخ دارن دیگه به درد من هم نمی خوره. هر کس خواست بگه
سلام دوستان منم مثل یاسمن جان یه بسته شییاف سایکولوژیست خارجی دارم ... 10 تا هست . هرکی نیاز داره بگه تا بهش بدم . منم به کارم نمیاد دیگه ...مجانی هم هست
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من جفتم پایین بود و خطر سقط ... واسه این دکتر بهم داده بود
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]