2733
2739
1/شما از همون روز اولی که شوهرتون رو دیدین دوست داشتین مثلا دستشو بگیرین یا این حس و علاقه کم کم زیاد شد؟
2/اگه یه مردی وقتی شما از دستش ناراحتین هی قربون صدقتون بره و بحث رو عوض کنه شما چه فکری راجبش میکنید؟
3/اوایل اش ناییتون با شوهرتون اگه یه کارایی مثل عزیزم گفتن یا دستتونو گرفتن رو ازش میدیدن شده بود این حس بهتون دست بده که کارش دروغه یا از اون مردایی بوده که انقدر دوست دختر بازی کرده که یاد گرفته
[smiley]s/sm_15.gif[/smileyبهتر که رفتی
من از همون روز اول خودم رفتم نشستم کنارش و خودمو چسبوندم بهش و علاقمون خداروشکر از همون شب شروع شد
مرد اگه وقتی ناراحتیم بحثو عوض کنه یعنی راهی واسه پاک کردن دلخوری و کینه داره باز میکنه و این خیلی خوبه
مورد سوم هم خداروشکر اصلا برای من پیش نیومده
مدتی هست نگاهم به تماشای خداست وامیدم به خداونـــدی اوست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی مامی .راستش منم این مورد 3 رو بهش فکر نمیکردم اما وقتی یکی از خانوما این مسالرو بهم گفت یهو روش حساس شدم.تاحالا فکر نکردی که ممکنه قبل و با چند نفر بوده باشه؟
2731
گذشته هر کسی به خودش مربوطه مهم الان هست که با شماست و خیانت نکنه
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2740
نه بهش فکر کن نه به زبون بیار و نه ادامه بده اگر باورت شد زندگی خودتو خراب میکنی چه کاریه؟
میگم غصه نداری که به چیز مسخره فکر میکنی؟
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
پریچهر جون
باسخ به سوالات بستگی به دید آدم ها به زندگی داره

1. من همسرم و از اول دوست داستم و از اینکه دست به دست با اون تو خیابون و هر جایی دیگه باشم احساس غرور می کنم

2. می دونم که منو خیلی دوست داره و طاقت دیدن ناراحتی منو نداره و حاضره هر کاری کنه با من موضوع را فراموش کنم

3. نه به تنها چیزی که فکر نکردم اینا بود ولی خوشحال بودم که اصول برخورد با یه خانم رو بلده ، شاید اصلا برام مهم نبود چه طوری یاد گرفته ........... مه ماین بود که کنار منه ، با منه ، و قراره همیشه با من بمونه
خدا یا خودت مراقب میوه عشقم باش. الههههههههههههی امین
زهرا جون یه چیزی.من وقتی با دوست �سرم میرفتم بیرون همش دوست داشتم دستشو بگیرم یا بوسش کنم و از این جور یزا اما به این خواستگار این حسم خیلی کمه
2706