2737
2739
عنوان

معرفی دکتر اورولوژی زنان

1424 بازدید | 16 پست

سلام خانوما فوق تخصص اورولوژی خوب میشناسین؟ افتادگی مثانه داشتم پیش زنان عمل کردم دوباره برگشته بهم توصیه کردن برم یه سر پیش اورولوژی حتما. جراح خوب کار درست میشناسین؟ 

یه دکتر مرد هم برای هموروئید معرفی کنید برای آقا میخوام ممنون میشم

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
شهرستانم ولی میخوام بیام تهران برا دکتر

عزیزم فقط بیمارستان هاشمی نژاد ...دولتیه فوق العاده هزینش کمه..‌‌‌‌‌منم سه روز بستری بودم اونجا ...خانومایی ک مشکل شمارو داشتن همه اومده بودن این بیمارستان که عمل کنن بیمارستان خصوصی ب هیچ وجه نرو ی دکتر زده بود داغون کردن بود مثانه ی یه خانومه رو طفلی اومده همین بیمارستان...رفتی بیمارستان اونجا برو درمانگاهش بگو از شهرستان اومدم بهت وقت میدن  

بیشعور نباشیم…  
2740
معرفی میکنی کرج هم میتونم برم

دکتر داوود محمدشاهی

کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، نرسیده به زیرگذر، برج شاه کرم، طبقه 6 ، واحد 601

• 32269637
  • واقعا با سواده... یک یاز فامیلامونو همه دکترا جوابش کردن ایشون جراحی کرده سه ساله خداروشکر صحیح و سالمه
ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
عزیزم فقط بیمارستان هاشمی نژاد ...دولتیه فوق العاده هزینش کمه..‌‌‌‌‌منم سه روز بستری بودم اونجا ...خ ...

ممنون عزیزم  حتما سر میزنم دکتر خاصی نمیشناسی؟ 

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
2706