2733
2739
سلام هاله جان من می شناسم

من تو مرکز ابن سینا با بار دوم iui باردار شدم و الان تو هفته 27 بارداری هستم

مثل اینکه قراره دکتر فاطمه رزاقی رو برای عمل سزارین برام در نظر بگیرن آخه خودشون دکتر رو انتخاب می کنن

فقط ازش اینو می دونم که پروندت رو با دقت بیشتری نسبت به دکترای دیگه مطالعه می کنه

اگه سوالی داری بپرس
وای مرصی عزیزم که جوابم دادی
من رفتم پیش دکتر علوی ایشون من رو معرفی کرد به رزاقی .
علوی می گفت که روش میکرو کردن وایوای کردن تیم رزاقی فرق می کنه و امپولهای کمتر و یا شاید هم فقط با تخمک خودت برای کار کنه
از این چیزهاش میخوام بدونم . من خودم مشکلی ندارم و اسپرم شوشو کم و کم تحرکه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانومای گل. امیدوارم همتون به سلامت باردار بشین و راحت زایمان کنین. من میخواستم به دوستانی که مشکل بارداری دارن دکتر پاک روش رو پیشنهاد کنم که خیلی کارش عالیه و حتی اگه دقت کنین خیلی از خانمهایی که میرن پیشش خودشون پزشکن. کارش ردخور نداره. دختر خاله من تحت نظر ایشون بود و بیمارستان آبان زایمان کرد.
2728
شادلی عزیز
من هم دلم می خواد برم پیش پاکروش
یکبار هم رفتیم اسم نوشتیم ولی چون معرفی نامه نداشتم بهم وقت نداد
در ضمن شوهر محترمه از اون روز چشم نیکش به پاکروش نیافتاده
من هر طور شده می رم پیشش
چون اصلا جای اشتباه دیگه واسم نمونده
حالا یک ویزیت هم پیش رزاقی میرم ببینم چطوره .
مرصی از اینکه نظرتو گفتی .
به من خیلی کمک می کنه
دكتر رزاقى واقعا يه دونست تو كارش و خييييلى با دقت و مهارته خدا عمر و سلامتى بده بهش ...

سلام. خوب هستین؟ شما تحت تظر ایشون بودین؟ میشه یه مقداری بیشتر توضیح بدین؟ من چند روز پیش تو هفته ۲۲ سقط کردم و دنبال یه دکتر ماهر و خوب میگردم. البته دکتر خودم هم عالیه ولی خب میخوام پیش کسی برم که تو زمینه سقط کار میکنه. 

خدایااااا جای خالی فرشته ای که ازم گرفتی رو چی برام میتونه پر کنه؟؟؟؟
2740

من بعلت سقط مکرر خانم دکتر رزاقی را برای بارداری بعدیم انتخاب کردم

پرونده پزشکی من خیلی کامله همه مدارکم هم نگه داشتم بعد از سقط دوم من سونو هیسترو انجام دادم و به خانم دکتر هم نشون دادم ولی نمی دونم چرا مجدد از من خواستن که این سونو را انجام بدم 

الان دو دلم نمی دونم انجام بدم یا اینکه پزشکم را عوض بکنم

میشه راهنماییم بکنین؟

من بعلت سقط مکرر خانم دکتر رزاقی را برای بارداری بعدیم انتخاب کردم پرونده پزشکی من خیلی کامله همه م ...

سلام دوست من..به نظرم انجام بده.حتما چیزی میدونن که گفتن.من این چندوقته پیش پنج شش تا دکتر رفتم..اما ایشون انتخاب کردم.چون خیلی دقیقن وهمه ازمایشهارو مینویسن وجای نگرانی نمیذارن👌

2706