2733
2739
پسرم در مقابل خوردن شربت مولتی ویتامین مقاومت داره. سانستول ویتان سندروس قطره آهن زین هیچکدومو نمیخوره و گریه میکنه و میریزه بیرون شما به بچتون چی میدین و چطور میدین?
من شربت رو میاوردم و وانمود میکردم میخواد به باباش بدم میتونی ظرفش رو عوض کنی بعد باباش میگفت به اون ندی میخوام خودم بخورم!! گولش میزدیم!! البته من یه دوره زینک میدادم یه دوره اهن همه رو با هم هیچ وقت ندادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من با آب پرتقال قاطی میکنم یعنی چندقاشق آب پرتقال میدم بعد قطره آهن رو میدم بعد دوباره آب پرتقال میدم قطره رو هم میریزم توی قاشق میدم
یاسمین عزیزم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014042810405911900 [smiley]s/sm_29.gif[/smiley] وبلاگ یاسمین www.yekfereshteh.persianblog.ir
2740
پسر من 15 ماهشه تو شیر و آبمیوه هم قاطی کردم نمیخوره یعنی مزشو میفهمه نمیخوره باباشم 1 بار جواب میده بعد بی تفاوته قطره آهن که مهمه بیاد بدی بهش مامان سید امیرعلی