2733
2734

سلام من خودم یه برنامه نوشتم و کتاب گرفتم ولی فکر میکنم بد نباشه دوره انلاین برم ولی واقعا معلوم نیست کی راست میگه

هرکی هم پایه است میتونم برناممو بهش بدم باهم بخونیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا به درد نمیخوره  اگه میخوای واقعا باید کلاس بری  حالا چرا ایلتس چرا مدرک بهتر نه؟

سلام  الان تهران نیستم کلاس خوبم اینجا نیست 

میخوام مهاجرت کنم ایلتس ۷ میخوام 

کلاس تو تهرانم فقط افرینش خوبه که دوره غیر حضوری نداره

معلم خصوصی هم داشتم ولی هیچی سلف استادی نمیشه

2728
اهان کلاس انلاین من زیاد میرم برا سرگرمی ولی اگ هدف داری خوب نیست

الان کلاس های ان لاین کم کم ۷۰۰ هزار تومن شروع میشه 

واسه سرگرمی چرا میری ? خب کامل کن 

پولداریا

الان کلاس های ان لاین کم کم ۷۰۰ هزار تومن شروع میشه  واسه سرگرمی چرا میری ? خب کامل کن  ...

خیلی وقته تموم شده 

ما خودمون اموزشگا داریم

مامانمم دبیر زبانه

خودمم از ۳ سالگی زبان میخوندم😪

خیلی وقته تموم شده  ما خودمون اموزشگا داریم مامانمم دبیر زبانه خودمم از ۳ سالگی زبان میخوندم ...

خوشبحالت 

الهی همیشه موفق باشی اگه خبر دار شدی چه راهی خوبه حتما در جریانم بذار ممنون میشم 

2740
من جاب افر دارم میرم ولی میتونی واسه دانشگاه هم اقدام کنی  کانادا و استرالیا فعلا پیشگامن تو پذ ...

من فوق لیسانس دارم دوس داذم بتونم اونجا دکتری بخونم و برم ولی شوهرو پسرمم میخام باهام باشن با ایلتس فقط خودت میتونی بری

من فوق لیسانس دارم دوس داذم بتونم اونجا دکتری بخونم و برم ولی شوهرو پسرمم میخام باهام باشن با ایلتس ...

واسه دکتری تو کانادا که میتونی خانواده ات رو ببری و اجازه کار به همسر میدند مدرسه رایگان به فرزندت

من کانادا رو مطمینم  واسه کشورای  دیگه باید پرس و جو کنی 

واسه دکتری تو کانادا که میتونی خانواده ات رو ببری و اجازه کار به همسر میدند مدرسه رایگان به فر ...

مرسی گلم.دانشگاه پولی یا رایگان. فامیل شوهرم دانشگاه رفت البته پولی بعد ۲ سالنمره هاش پایین بود برگشتش دادن ایران

دکترا پولی نیست 

پول هم میدند اول پروفسورت رو انتخاب کن با دانشگاهت 

مکلتبه کن پذیرش بگیر 

حتما در حد محاوره زبان بدون گاهی تماس تلفنی میگیرند 

ایلتس ۷ هم جزو مدارکه

2706