2733
2739

من تا حالا استفاده نكردم. ميشه بگيد واسه سطوح چرب و كثيف آشپزخونه مث سينك و گاز و كابينت ها چه كار كنم برق بيفته؟ بايد سركه سفيد رو با چيزي قاطي كنم آيا؟🤔🧐

بعد اونوقت بوي سركه همه جا پخش نميشه؟!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرکه رو به اسکاچت بزن یا بریز رو سینک بمال بزار یکم بمونه برق میافته عین اولش اگر خیلی گچ گرفته یکم باید بسابیش ولی خیلی سخت نیست برای چربیها و غیره هم همینطور 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728

سرکه و جوش شیرین 

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       

سرکه با جوش شیرین بریزی توی راه اب و چاه قشنگ تمیز میکنه
رو گاز رو سرکه اسپری کن روی شیشه گازم بذار بمونه بعد با اسکاچ بکش چربیا رو میبره

چرا دیگه بو میده

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....
2740
روی سینک و شیرآالات رو سرکه بزنی و بشوری برق میزنه

من تو مایع ظرفشوییم سرکه میریزم تا ظرفا ضدعفونی هم بشن

تو ماشین ظرفشویی هم قسمت مایع جرمگیرش سرکه میریزم

ولی خب مادرشوهرم کلا سرکه رو با آب قاطی میکنه میزو شیشه و کابینتا و کلا همه چی رو با اون پاک میکنه

بچه ها سركه ي سفيد منظورتونه ديگه؟ يا فرقي نمي كنه؟

آره عزیزم سرکه ی سفید بهتره 

یک لگن آب کن توش ی لیوان سرکه بریز لیوانات و بزار توش ۶،۷ ساعت بمونه کمترم بمونه میشه ولی این زمان خودت راحتتری بعدم با یک اسکاچ نرم بشور لیوانارو و انگار نو خریدی اینقدر که برق میزنه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

من کلا سرکه ریختم داخل اسپری برای اینکار

مثلا گاز بخوام پاک کنم اول سرکه اسپری میکنم بعد جوش شیرین میریزم روی اون و دوباره سرکه اسپری میکنم

با اسپری میزان نصرف کمتره و بهتر پخش میشه روی سطح

کلا چربی رو حل میکنه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2706