2733
2734
لطفا دوستان صادقانه نطرتونو بگین..مزایا و معایب بچه دار شدن از نظر شما چیان ؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
یه مشکلی هم که من دارم اصلا ادم از خود گذشته ای نیستم و خاظر نیستم برنامه ها و خوشیها تفریحاتمو به خاطر بچه یه مدت تعطیل کنم این بیشتر حس ترس و شک و دودلی بهم میده در رابطه با بچه دار شدن
2740
من هم به خاطر مسئولیتهاش 4 سال بعد از ازدواج بچه دارشدم و الان پشیمونم چون زمان رو برای بچه دوم از دست دادم و الان پسرم همیشه تنهاس و این موضوع خیلی منو نگران میکنه
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
من بعید میدونم کسی بچه داشته باشه و از داشتنش پشیمون باشه چون اینقدر شیرینی و رنگ به زندگیت میده که خدا میدونه و تا مادر نباشی نمیفهمی وقتی بچه میاد با خودت میگی کاش زودتر اقدام کرده بودم درسته که یکم آدمو محدود میکنه اما اونم قشنگه و اگه به خودت سخت نگیری اصلا سخت نیست
خدا مهربونی کرد تو رو سپرد دست خودم....
دقیقااااااااااا ماندانا جون منم همینطوری بودم...
راستش من یکی از دوستام خیلی تاثیر گذار بود واسم خیلی ساده میگرفت بچه داری رو و اینقدر قشنگ برنامه ریزی میکرد که به همه چیزش میرسید
خدایا حال خوب الانم رو مدیون توام....خدایا شکرت
2706