2752
2734

من دو تا فرستادم کلاس زبان فقط بهتون بگم اگه متکی به این کلاس ها باشید فایده نداره خودش هم باید کار کنه زیاد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من فرستادمش پارسال super safaryچیزی یادش ندادن به اون صورت،first friendگرفتم خودم باهاش کارمیکنم

آها کتابهای فرست فرند رو  از بیرون میشه تهیه کرد؟

🌟💫⭐🌞🪐✨🌜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترم نه سالشه من هم خودم لیسانس زبان دارم ناراحتم که ایکاش خودم باهاش کار میکردم  تو تعیین سطح ...

اگه خودت بلدی خودت کار کن چون کلاس خیلی کشش میدن الان فرست فرند من ۴ درس تو ۱ ماه کار کردم اونا هر ترم یک درس و چیزاهای اصافه هم یادش میدم و مکالمه و قواعد اصافه مثلا whats this که داره من در مورد what are they هم بهش یاد دادم و مکالمات ساده

هرچی ارزوی خوبه مال تو
2731
من فرستادمش پارسال super safaryچیزی یادش ندادن به اون صورت،first friendگرفتم خودم باهاش کارمیکنم

خوب کاری میکنی فرست فرند خیلی کتاب خوبیه مستر باگز فونیکسم بگیر سیدیم داره الفبارو یاد بده بهش

هرچی ارزوی خوبه مال تو

دختر منم ترم اولیه که میره.ببینم چطور پیش میره.البته ادامه که قطعا باید بده ولی در مورد اینکه موسسشو عوض کنم یا نه بعد این ترم تصمیم میگیرم.عزیزم شما زبان خوندی من یه سوال دارم.دخترم مثلا میخواد بگه a book به جای اینکه عه تلفظ کنه aرو ،آ تلفظ میکنه مثلا میگه آ بوک.میگه خانوم گفته این تلفظ درست امریکاییشه.درسته؟اخه تو هر چی فیلم من دیدم همون عه میگن😐

پسر کوچیکم یک ساله مهد زبان میره، شک نکن که خیلی خوبه، باهاش انگلیسی صحبت می کنم اکثر جملات رو متوجه میشه ولی شاید نتونه جواب بده انگلیسی ،فارسی جواب میده ولی می فهمه منظورم رو، خیلی چیزا یاد گرفته. پسرم ۵ سالشه، پسر بزرگمم الان یک سال و نیمه میره ۹ سالشه کتاب فرست فرند رو تموم کرده فامیلی فرند رو داره می خونه اونم پیشرفتش خیلی خوبه، چون خودم زبان دوست داشتم و دارم از بچگی هم کلاس رفتم تا همین الانم که ۳۷ سالمه به دردم خورده بچه هامم فرستادم کلاس خدا رو شکر استقبالم می کنن

از كلاس دوم ابتدايي ميرن بطور پيوسته. الان ٤-٥ سالي هست. كانون زبان ميرن كه پايه اش گرامره نه مكالمه و مكالمه رو نه سريع بلكه آهسته و پيوسته ياد ميگيرن. وقتي داريم صحبت ميكنيم به بعضي كلمات ميرسن كه فارسيشو نميدونن. انگليسيشو ميگن و ميپرسن اين چي ميشه؟ خييييلي حال ميده  

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
دختر منم ترم اولیه که میره.ببینم چطور پیش میره.البته ادامه که قطعا باید بده ولی در مورد اینکه موسسشو ...

درسته اون بستگی به تلفظ آمریکایی یا بیریتیش داره فرقی ندلره ولی خب اونی که معلم گفته بهتره اونو یاد بگیره

🌟💫⭐🌞🪐✨🌜
دختر منم ترم اولیه که میره.ببینم چطور پیش میره.البته ادامه که قطعا باید بده ولی در مورد اینکه موسسشو ...

آره درسته. فكر كنم كانون ميره بله؟

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

فقط اگه خواستی کلاس ببری لطفا هر جایی نبر پسر من ۳ ترم کانون کودکان برتر رفت نه چیزی یادگرفت نه دوست داشت آنجا رو البته شایدم اون شعبه که من میبردم این طوری بود کلا از زبان فراری شد یه مدت نزاشتمش بعدم موسسه اش رو عوض کردم

دخترم نه سالشه من هم خودم لیسانس زبان دارم ناراحتم که ایکاش خودم باهاش کار میکردم  تو تعیین سطح ...

نه سالگي بهترين سنه برا آموزش زبان 

آموزشگاه خيلي بهتره هر جچقدر آدم خودش بلد باشه مث آموزشگاه نميشه البته يه آموزشگاه خوب بايد پيدا كني

اگه مشهد بودين من آموزشگاه خوب مي تونستم بهت معرفي كنم