2733
2739
عنوان

کمک در برگزاری جشن تولد

2610 بازدید | 14 پست
میخوام یه جشن تولد بگیرم و 20نفر مهمون دارم دوتا سوال دارم اول اینکه کیک حدودا باید چندکیلویی سفارش بدم و 2 میخوام غذاها همه سلف سرویسی باشه(پلو خورشتی نمیخوام)با توجه به اینکه مهمونها همه خانوم و جوون هستن چی پیشنهاد میدیدیعنی غذا و دسر چی باشه؟
سلام عزیزم. منم دیروز جشن تولد گرفتم و 20 نفر مهمون داشتم. کیک سه کیلو ونیمی سفارش دادم و کاملاً اندازه بود.
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چون عصرانه بود، غذاها بیشتر فست فودی بود. جوجه کباب با سیخ چوبی که همه رو توی کلم بنفش فرو کردم و خیلی قشنگ شد. سوسیس ها رو که مثل گل درست کردم. ژله رنگین کمونی. سالاد الویه که شبیه توپهای رنگی درست کردم.کشک بادمجان. یکسری هم ناگت کودکان برای بچه ها سرخ کردم.کیک مرغ درست کردم که خیلی خوشمزه و راحت بود. دسر کاسترد و ژله آلوورا که با قاشق و سرنگ روش گل درست کردم. دیگه سالاد کاهو و کالباس و...
زهره جون اگه نخندی میخوام بگم تولد خودم هست و البته بیشتر بهونه ای برای دور هم جمع شدن دوستها و بزن برقص تا حالا دربره سالاد الویه مطمئن شدم اما بقیه رو کامل موندم
2738
مبارک باشه. چرا بخندم؟ خیلی هم کار خوبی میکنی عزیزم. من تولد بچم بود و خانواده هامونو دعوت کرده بودم.
می تونی اول سوپ خامه بدی. بعد سالاد الویه یا سالاد ماکارون. البته سالاد ماکارون راحت تره و زیاد وقتت رو نمی گیره. پیراشکی گوشت هم می تونی درست کنی. لازانیا و ... به عنوان دسر هم می تونی پلمبر درست کنی و یا از این پودینگ های آماده بگیر یک لایه از اون درست کن و لایه ی رویی اش رو ژله بذار
2706