2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

البته من یه مشکل دارم که فکر کنم دلیل اصلی کم نشدن وزنم به خاطر اونه!!!

ببخشید من یبوست دارم:((
اینجا ایران است!

کشوری که مردم اش بجای حل مشکلاتشان سعی می کنند به بهترین شکل خود را با آن تطبیق دهند
2728
مینا جون چیزی نیست که فقط و فقط واسه شکم باشه! اگه اونجوری می خوای فقط ورزشه! ولی همه اینایی که گفتیم خیلی تاثیر دارن و خیلی سریع تو شکم و پهلو خودشون رو نشون میدن!!!!!!!!!!

دایانا جونم شما پش باید سعی کنید چیزای مسهل بخوری اینجوری سریع کم میکنی! از عطاری گیاه هایی بگیر که واسه این خوبن!
آره. من فکر کنم این مشکلم حل بشه زودتر لاغر بشم. ولی من بعضی وقتا هر چقدر انجیر و این چیزا میخورم انگااااااار نه انگاااااااااار
اینجا ایران است!

کشوری که مردم اش بجای حل مشکلاتشان سعی می کنند به بهترین شکل خود را با آن تطبیق دهند
بدن بعد از یه مدت به چیزای مسهل عادت میکنه واسه همین باید روش هات رو عوض کنی هر چند وقت یه بار! واقعا شما که این مشکل رو داری باید اول به فکر درمان اون باشی نه فقط واسه لاغری واسه سلامتیت عزیزم
2738
من این مشکل رو از بچگی همیشه داشتم و دارم. هیچ وقت درمان نمیشه... فقط مقتعی درست میشه:((
اینجا ایران است!

2706