2733
2739
عنوان

حساسیت دخترم و آبریزشش خسته شدم.

4231 بازدید | 5 پست
الان نزدیک یک ساله دخترم همش آبریزش داره من نمی دونم این چه حساسیتی که تمومی نداره از داروها هیدروکسی زین ، کتوتیفن و سیتریزین .آمپولش هم زدم اما باز انگار نه انگار بعضی مواقع یکم بهتر میشه اما باز خیلی زود دوباره شروع میشه دخترم 20ماهشه.اگه کسی تجربه یا اطلاعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه.یا اگر متخصص حساسیت خوب تو تهران میشناسید بهم بگید خوبه.ممنون.
خوشبختی داشتن دوست داشتنیها نیست ! دوست داشتن داشتنیهاست( کوپلر)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
زهره جان دختر منم هجده ماهشه به فصل بهار حساسیت داره دکترش خیلی اهر هست شربت زادیتن و اسپری پاف دهانی فلوتیزوکس 125 براش تجویز کرد بس که ابریزش بینی و عطسه و سرفه و خس خس سینه داشت که نگو به محض استفاده در عرش یک روز سریعا جواب داد و حالش خوب شد

باید ببری متخصص اطفال ببیندش عزیزم خود سر چیزی نده ببرش پیش دکتر سیدحسن برخوردار ایت الله کاشانی هست واقعا تخصص بالایی داره و کارش حرف نداره اگه خواستی ادرس مطب و تل مطب بگو بهت بدم تا بری
اما فقط دارو درمان نمیکنه ها باید تا زمانی که گرده افشانی گلها و گیاهان تموم نشده بیرون نبریش و اصلن پارک نبرش و در ضمن به هیچ عنوان تو خونه از عطر و ادکلن و هر چیز بوداری استفاده نکنی تا دخترت خوب بشه خیلی باید مراقب باشی تو خونه هم گل و گیاه نداشته باشی بهتره
از آتش زرتشت، نفس میگیرم // اندوهِ هزاره از ارس میگیرم // من خون تمام لاله ها را روزی , از هرچه ع ر ب، دوباره پس میگیــــرم.