2737
2739
عنوان

راهنمایی

826 بازدید | 14 پست
با سلام به تمام خانومای گل من تازه عضو سایت شده ام یکسال است که باردار نشده ام میخواستم بدونم که سوالاتم رو کجا مطرح کنم؟
از کدام گروه یا کلوب راهنمایی بخوام
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
باشه پس من یه توضیح کلی میدم امیدوارم کمکت کرده باشم

برو تو قسمت تبادل نظر که سمت راست صفحه هست بالا و تمام موضوعات اونجا نوشته ببین سوالت مربوط به کدوم قسمت میشه و برو توش هم میتونی تاپیک بزنی هم از تاپیکهایی که هست اگه میتونه کمکت کنه استفاده کنی
2738
سلام heni جون
ببین من یه پسر 10 ساله دارم دکترم گفته لوله راستم بسته است و همسرم واریکوسل داره و باید iui کنم نمیدونم اول برم لاپاروسکوپی کنم بعد iui موندم یا برم پیش یه دکتر دیگه؟ برای سوالاتم باید به کدوم تاپیک سربزنم؟
سلام مامان شقایق ... تو قسمت تبادل نظر _ پیش از بارداری _ ناباروری و تجربیات ناباروری و ... میتونی با ایجاد موضوع جدید سوالت را مطرح کنی

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

در مورد سوالت باید بگم بهتره با دکترهای دیگه هم مشورت کنی .... بعضی از ناباروری های ناشی از واریکوسل بسته به درجه و شدت واریکوسل ممکنه با IUI جواب نده و مجبور به میکرواینجکشن بشی ...

امیدوارم مشکلت حل بشه .

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

سلام آذین جون
ممنون از راهنماییت
همسرم واریکوسل شدید راست و خفیف چپ داره لوله راست منم که بسته به نظرت باید چکار کنم؟ یعنی iui جواب نمی ده؟ 3تا دکتر گفتند iui کنم!!! راستی من دوست دارم فرزند دومم دختر باشه چکار کنم؟
salam maman shaghaiegh joon be nazare man bikhod nemikhad beri amal koni, iui moshekelto hal mikone be khosos ke to ie looleie baz ham dari in manish ine ke amalan to moshkeli nadari, morede asli varikocell shoharete. ke amal kardane to chizi ro avaz nemikone va be har hal dar nahaiat baiad iui koni, pass naro amal kon va khodeto to dardesar nandaz. inshalah ke iui baratoon javab mide va ninie dovom miadesh
2706