2733
2739

سلام چند جا پرسيدم چرا كرج اينجوريه سي دي نميدن؟؟؟ زهرا شكري. خدا رحمي و ... رو گفتن نميديم چراااا واقعا؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدارحمی بهترینه ولی ازین چیزا نداره.حتی من هفته ی آینده میخوام واسه غربالگری اول برم پیشش میترسم بپر ...

سرش شلوغ میشه؟! از قبل باید نوبت بگیریم ؟!

میتونید هزینه سونو ان تی چقدر میگیره؟

خدایا ممنونم قدرت پذیرش نداشته هام رو بهم دادی
سرش شلوغ میشه؟! از قبل باید نوبت بگیریم ؟! میتونید هزینه سونو ان تی چقدر میگیره؟

سلام عزیزمژمگه شما هنوز ان تی ندادی؟؟؟هزینشو نمیدونم،فقط میدونم بیمه قبول نمیکنه جز نیروی مسلح.سرشم شلوغه،وقتم باید بگیری از قبل.من واسه دوشنبه ۷/۵صب گرفتم چون واسه آزمایشگاه باید جواب سونو هم ببرم

و خدایی که به شدت کافیست....
سرش شلوغ میشه؟! از قبل باید نوبت بگیریم ؟! میتونید هزینه سونو ان تی چقدر میگیره؟

سونوی معمولی قلب و اینا رو ۹۰تومن دادم.پارسم همین قدر میگرفت ولی بیمه قبول میکرد .من خوشم نیومد از پارس.بی حوصله بود دکترش.خدا رحمی با دقته

2740
سلام عزیزمژمگه شما هنوز ان تی ندادی؟؟؟هزینشو نمیدونم،فقط میدونم بیمه قبول نمیکنه جز نیروی مسلح.سرشم ...

بله من سونو ان تی دادم میخواستم مقایسه کنم ببینم قیمتاش چجوریه،بعد برای سونو آنومالی برم پیشش 

سونوی معمولی قلب و اینا رو ۹۰تومن دادم.پارسم همین قدر میگرفت ولی بیمه قبول میکرد .من خوشم نیومد از پ ...

وای از پارس نگو که خیلی بیخودن

هم سونوگرافاش هم دستگاهاش زاغارتن

من ان تی رو رفتم پیش دکتر رامبد بد نبود  ولی تعریف خدارحمی رو خیلی شنیدم  میگم آنومالی ک ...

من دکترم کرج نیس،میرم صارم.گفت اگه کرج میری برو پیش خدارحمی.قبلا هم همیشه پیش اون میرفتم .دو‌بار رفتم پارس که خوشم نیومد.

چقد دادی برای ان تی؟؟؟کجا رفتی؟آزمایشگاه کجا رفتی؟؟؟

ان تی پیش دکتر رامبد تو چهارراه طالقانی ،کوچه قبلیه پارس هست،۲۵۰ گرفت

آزمایشگاه هم پویش رفتم که تو ساختمون سبز کنار ایستگاه درختی هست اونو با دفترچه ازم ۳۳ گرفت،ازادش ۳۳۰ تومنه 

2706