2733
2734

بجز ماهیچه گوسفند دیگه کجاش خوبه واسه باقالی پلو ؟

مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )

ماهیچه که از همه بهتره. بقیه جاهاش رو هم میتونی استفاده کنی.

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تولد پسرمه و مهمونام همه بزرگسالن .مجبورم‌بگیرم .گفتم بجای چند رقم غذا و زحمت بیشتر ،یهو یه رقم درست کنم ولی درست حسابی .

خوبه بنظرتون ؟؟؟

مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )
2728

برای هر کدوم اندازه یه کف دست  در نظر بگیر بعد دو یا سه تا کف دستم اضافه بذار که کنم نیاد 

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤
2738

بستگی داره پرگوشت بخوای درست کنی یا کم گوشت و اقتصادی.

از ۲ کیلو تا ۴ کیلو

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

گوشت گوساله خوب نمیشه گوسفندی بهتره خوشمزه ترم هس🤑🤑🤑

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
اینکه دقیقا چقدر میخواد رو نمیدونم.بستگی به نوع گوشت داره .با استخوان بی استخوان و میزان خوراک افراد ...

یه بار با ماهیچه گوساله درست کردم خیلی خوب شده بود

گوشت گوساله خوب نمیشه گوسفندی بهتره خوشمزه ترم هس🤑🤑🤑

خوب کجاش ؟بجز ماهیچه .و چندکیلو ؟

2706