2733
2739
سلام مامانای اینده
من شوهرم واریکوسل داشت.عمل کرد.الان 1ساله اقدام میکنیم فایده نداره اسپرم های فعالش کمه. امپول hcg میزنه هنوز که نتیجه نگرفتیم
یه دکتر مردان خوب میشناسن با ادرس و شماره تلفن؟
تو رو خدا معرفی کنید ما 5ساله ازدواج کردیم.2ساله اقدام میکنیم.مامانامون هیچکدوم نوه ندارن
خیلی نگرانم
خاهش میکنم یه دکتر خوب مردان وزنان معرفی کنید بهم!اصلا پیش دکتر مردان باید بریم؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برو دکتر پاک روش بیمارستان کسری
یکی از بچه های سایت با واریکوسل شوهرش باردار شد
دارو داد به شوهرش
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
2742
تبسم جان همسره من واریکوسل و کم تحرکی داشت ...اول بهمون دارو داد و وقتی دید اثر نداره عمل کرد بعد از 9 ماه با مصرف دارو که بهمون داد باردار شدم
باران باش و ببار ..اما نپرس پیمانه های خالی از آن کیست ...
شوهر منم واریکوسل عمل کرده سه ماهه
دیروز رفت ازمایش داد
جوابشو بگیره ببینم چقدر فرق کرده
تو این سه ماه هم که خبری از بچه نبود

چه دارویی رویا؟
بارالها یاریم کن اگر روزی، جایی، چیزی را شکستم، دل نباشد.
2740
دکتر جلیل پاک روش
همون کاربر نی نی سایت گفت اول به شوهرش دارو تقویتی داده گفت اگه باردار نشدی بیاین عمل
که باردار شدن خداروشکر

جلیل پاک روش
(021) 88890501 ، 88902361

ایران - تهران - منطقه 06 - استادنجات الهی (ویلا) - خ. سپند - پ. 72 - ک.پ : 15986

بیمارستان کسری هم هست
میدون آرژانتین خیابان الوند
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
رویا جون شوهر من خیلیییییییییییییی کم کم تحرکی داشت
دو ماه دو تا قوطی بزرگ اس ایکس خرید خورد
تاثیر نداشت

2706