2733
2734
عنوان

چرا من در حد مرگ از سوسک می ترسم؟!!!!

4315 بازدید | 33 پست
به خدا نمیدونم چرا من اینجوری هستم؟ از خودم بدم میاد. باورتون میشه الان به خاطر فقط یه دونه سوسک (خدائی خیلی هم بزرگه) دست از کار و همه چی کشیدم تا شوهرم بیاد و منو نجات بده!!!!!!!!!!!!!!!! یه عالمه کار دارم. خیر سرم زودتر از همیشه اومدم خونه کارهام رو انجام بدم تا همسرم میاد کاری نداشته باشم و بتونم با هم باشیم اونوقت الان نشستم یه گوشه پا در هوا که نکنه سوسکه بیاد منو بخوره....خونه مون به هم ریخته...از یه طرف میخوام تمیز کاری کنم (آخر هفته بدلیل مهمون داشتن نتونستم) از یه طرف میخوام واسه ناهار فردا غذا درست کنم از این طرف دیگه قراره کمد ساز بیاد و یه ایرادی از کمدی که تازه گرفتیم رو برطرف کنه، خونه مون هم به هم ریخته! و اونوقت من هیچ کاری نمیتونم بکنم. تو رو خدا دو تا سوالم رو جواب بدین: 1- چه جوری بر این ترسم غلبه کنم؟ 2- برای راحت شدن از شر این سوسکهای گنده که با اومدن بهار سر و کله شون تو خونه مون پیدا میشه چه کار کنم؟ وااقعا برام معضل بزرگی شده....
تو رو خدا جوابم رو بدین. اولی رو نشد حد اقل دومی رو جواب بدین. این سوسک ها خیلی بزرگ هستن و از ایناست که میتونن پرواز هم بکنن. هم خودشون درازن هم شاخک هاشون. اینا یه دفعه سر و کله شون پیدا میشه. نمیدونم از کجا میان. ما طبقه چهارم یه ساختمون هستیم(طبقه آخر). خونه من هم خیلی تمیز هستیم خدائی. بهداشت جمع و جور بودن رو خوب رعایت میکنیم. اصلا نمیذارم آشغالا خیلی بمونه. از مانال کولرمون به پشت بام راه داره. گاهی هم پنجره ها رو هم باز میذاریم. ممکنه از پشت بام بیان؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم منم میترسم مایع قهرمان بگیر خیلی خوبه هفته ای دو بار بریز توی راه اب و چاه و دستشوئی و اینا
پنجره هاتونم توری بزن اینا الان فصل تخمک گذاریشونه بالاخره هر ادمی از یک چیزی میترسه تازه من خیلی از دوستام هم همینجوری هستن
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
الی جون ربط کامنت اولت رو با سوالم پیدا نکردم. ما طبقه اخر هستیم. هم حموم هم سرویس بهداشتی هم راه آب آشپزخونه همه سرپوش دارن. اینا از کجا میان؟ البته یه سوراخهائی توی خروجی روشوئی سرویس بهداشتی هست. یا خروجی ظرفشوئی هم یه کم نشتی داره و آب میده. ممکنه از این دو جا باشه رشد و تکثیرشون؟اخه جالبه
2740
ببنی بالاخره میاد منم هنوز نفهمیدم از کجا اما همون کاری را که گفتن بکن پشیمون نمیشیحدااقل اگه بیاد هم کم جونه یا اصلا مرده باور کن تو تمیزی طبقه های دیگه چی همسایه های بغلیت چی تنها را چاره همونه که بهت گفتم دو شب در هفته بریز ببین چی میشهالبته همه سوپر ها ندارن ا
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ببنی بالاخره میاد منم هنوز نفهمیدم از کجا اما همون کاری را که گفتن بکن پشیمون نمیشیحدااقل اگه بیاد هم کم جونه یا اصلا مرده باور کن تو تمیزی طبقه های دیگه چی همسایه های بغلیت چی تنها را چاره همونه که بهت گفتم دو شب در هفته بریز ببین چی میشهالبته همه سوپر ها ندارن ا
با سوسک کش قهرمان موافقم اما زمانی تاثیر داره که همه واحد های آپارتمانتون یک شب توی همه راه آب ها بریزن
به مدیر ساختمونتون بگین هماهنگ کنه یه شب سرایدار برای همه واحد ها بریزه
باید آخر شب باشه که بعدش هیچ آبی توی هیچ واحدی باز نشه و تا صبح بمونه

الانم برید یکی از همسایه ها رو بیارید یا سرایدارتون رو بدید سوسک رو بکشه خودتون به کاراتون برسید
عزیزم تازه به درد من مبتلا شدی...من هم دقیقا مثل توام..یک بار یه سوسک توی پذیرایی بود رفتم دمپایی اوردم از فاصله چند متری زدم تو سرش ...تا شب که همسرم بیاد..همونجوری موند وسط اتاق ..ههههه
من حتی دوست ندارم چشمم بهش بیافته......اخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
مثل آنکه شاهرگ احساسم را زده باشی ..بند نمی آید دوست داشتنت
من جرات ندارم حتی بکشمش.ولی من دقت کردم کسانی از سوسک میترسند که مادرشون هم از سوسک میترسیده.برادر من الان 35 سالشه ولی با دیدن سوسک مثل زنها جیغ میکشه و موهای تنش سیخ میشه.چون مامانم هم همین طوره.
عزیزم من هم خیلی می ترسمممممممممممممم

پریروز بعد اط ظهر که از سر کار اومدم دیدم یه سوسک تو دستشوییه نمی دونم از کجا اومده بود اینقدرمی ترسم که نمی تونم بکشمش
باورت میشه 5 دقیقه نگاهه سوسکه می کردم و نمیتونستم هیچ کاری کنم همش تو دلم دعا میکردم که همسری زودتر برسه آخرش سوسکه که دید من نمی کشمش رفت اون طرف که منم آب رو باز کردم و حسابی آب بازیش دادم و بعدشم که با آب رفت سیفون رو باز کردم تا 20 دقیقه سفون باز بود تا آقای شوشو برسه!!!!!!!!!!!!!!!
من وقتی سوسک می بینم از ترس کهیر می زنم تمام تنم میفته به خارش!!!!!!!!!!!

شوشو سر به سرم میزاشت می گفت با این کار تو که این همه آب رو باز گذاشتی همه سوسک ها می اومدن بیرون می رفتی بالای سخچال میشستی تا من بیام ههههههههههههه

آنوشای نازم 19/11/91 با اومدنش زندگیمون و شیرین تر کرد
2706