2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میشه به منم یه اتلیه عروسی خوب معرفی کنید ، فقط خواهشا جای باشه که کارش خوب باشه من خیلی وسواس دارم از طرفی هم چون چاق هستم می خوام طوری باشه که بعد عکس گرفتن ازم پف زیر چشم و چاقیم مشخص نشه کسی جای میشناسه بهم بگه خواهشا

میشه به منم یه اتلیه عروسی خوب معرفی کنید ، فقط خواهشا جای باشه که کارش خوب باشه من خیلی وسواس دارم ...

عزیزم خواهرم مشکل تو رو داشت خیلی چاق بود تو عکس ژست عکس ها بد می فتاد اما برای عقدش و عرویش رفت اتلیه   she_light_studio خدا روشکر راضی هم بود

2740

آتلیه تخصصی نوزاد ، کودک ، بارداری و خانوادگی ترمه در شرق تهران واقع در پیروزی

به عنوان یکی از بهترین آتلیه های کودک و بارداری تهران با دکورهای روز متنوع همچنین لباس های کودک و بارداری رایگان ، بدون مبلغ ورودی و تحویل فایل عکس ها در خدمت شما عزیزان هست. میتونید نمونه کارهامون رو حضوری و یا در وب سایتمون و یا در پیج اینستاگراممون ملاحظه کنید

http://studioterme.com/

09122725901

بچه ها آتلیه سیلوانا رو انتخاب نکند به هیچ عنوان، من خیلی پشیمونم بعد شش ماه هنوز هیچی تحویل بهمون ندادن، پاسخگو هم نیستن، یه تیکه از فیلمم که یهشون تاکیدم کردم که برام خیلی مهمه نیست اصلا تو فیلم های خام که بهم دادن،  یعنی بدتر و پر مدعاتر از این ها باز خودشونن ، عکساهم همه داغوون و سیاه و سفید، من هنوز لیتهامم تحویل نگرفتم ازشون ، اصلا پیشنهاد نمیشه

میشه به منم یه اتلیه عروسی خوب معرفی کنید ، فقط خواهشا جای باشه که کارش خوب باشه من خیلی وسواس دارم ...

بچه ها آتلیه سیلوانا رو انتخاب نکند به هیچ عنوان، من خیلی پشیمونم بعد شش ماه هنوز هیچی تحویل بهمون ندادن، پاسخگو هم نیستن، یه تیکه از فیلمم که یهشون تاکیدم کردم که برام خیلی مهمه نیست اصلا تو فیلم های خام که بهم دادن،  یعنی بدتر و پر مدعاتر از این ها باز خودشونن ، عکساهم همه داغوون و سیاه و سفید، من هنوز لیتهامم تحویل نگرفتم ازشون ، اصلا پیشنهاد نمیشه