2733
2739
عنوان

احتیاج به کمک فوووری :(

1652 بازدید | 16 پست
کمکم کنید :( من بشدت نگرانم. دوره پریود من تو 3ماه گذشته 27 روز ، 29 روز و 30 روز بود. آخرینبار 20 فروردین پریود شدم. 7 اردیبهشت و 18 اردیبهشت رابطه بدون دخول داشتم. 20 اردیبهشت یه مقدار کم خون دیدم(2بار در یک روز).چندماه پیش هم بعد از رابطه اینطوری شده بودم. 20 اردیبهشت بعد از مشاهده خون بلافاصله قرص پروفن برای جلوگیری از درد پریود خوردم.17 اردیبهشت هم 1 کپسول مفنامیک اسید خورده بودم. اما از 20 اردیبهشت تا امروز هیچ اثری از خون نیست. در ضمن منی وارد واژن نشده و فقط به تماس پیشاب با واژن کمی احتمال میدم. از 20 اردیبهشت تا الان خیلی استرس دارم. :((( میخواستم بپرسم با این توصیفات احتمال بارداری وجود داره ؟ تاخیر پریودم به چه دلیلی میتونه باشه؟ استرس چقد میتونه عقب بندازه؟
سارا جان احتمال بارداری که میتونه باشه ،در مواردی که رحم فعاله و حتی از طریق پیشاب،
البته شما هوز تاخیر زیادی نداری و استرس هم به مقدار زیادی توی تاخیر میتونه موثر باشه،خود من هم تجربه ش رو داشتم که وقتی استرس داشتم حتی تا 15 روز تاخیر داشتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
تاخیرت خیلی طولانیه دیگه نباید بیشتر از 30 روز فاصله بین 2 پریود باشه.اون خونی هم که میگید روز 20 اردیبهشت اومده اگر پریود باشه باید 7 روز ادامه داشته باشه.اگر پریود نبوده پس چی بوده.به هر حال یه ازمایش بدی بد نیست هزینه اش هم 10 تومنه.
2706