2733
2734
عنوان

بهترین روش جلوکیری جیه؟

3659 بازدید | 60 پست
من ٦ ساله ازدواج کردم.... همیشه طبیعی جلوکیری کردم سر بسرم که خودمون میخواستیم هیجی
ولی دو هفته بیش فهمیدم حامله هستم که داشتم دق میکردم سقط کردم
حالا بخاطر این که دوباره از این اتفاقا نیافته جیکار کنم
دکترم کفت بیا ایودی بزار
ولی من شنیدم بعضی ها با وجود دستکاه باز هم حامله شدن
قرص هم اصلا دوست ندارم
کاندوم هم شوهرم دوست نداره
خوب حالا ما جیکار کنیم؟؟؟
همون ایودی واقعا به من جواب صد در صدی میده؟
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای یو دی بذار
من و یه عده از دوستان تو یه کلوبیم به اسم مهمان های ناخونده
همه روشهای محتلف داشتیم و باردار شدیم
حتی 1-2 پیش یکی از دوستان یه 2 تاپسر داره کوچیکه 4 ماهه است. لوله هاش رو بسته اما باز باردار شده
خودت حسابش رو بکن دیگه
گروه ما همه چی رو تست کردیم
خودت باش...کسی هم اگر خوشش نیامد .نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست...
ایودی خوبه احتمالش خیلی کمه ولی خیلی دردسر داره
من 10 ساله با ک ا ن دوم خیلی هم عالیه
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
2738
بهترین راه اینه که نزدیکی نکنی چون همه روش ها احتمال خطا دارن باور کن حتی کاندوم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
چه ربطی به عفونت داره؟من بعد ای یو دی بعد ازاولین پری رفتم سونو دکتر گفت جاش درسته میتونی ازاد باشی ر6ماه هم باید معاینه بری که ببینه جاش خوبه یا نه مکانیزم عمل دستگاه ازاد کردن یون مس که باعث کشتن اسپرم میشه
کیانا خانم نه جونم را از سر رآه اوردم نه بولم را
من راهنمایی خواستم نه مسخره کردن
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد
دور از شوخی بهترین راه بستن لوله است اگه دیگه بچه نمیخواهی اما باور کن من شوخی نکردم من دیدم حتی با کاندوم هم باردار بن بعضی ها بدن شاون خیلی امادگی داره مثل دوست خودم بعد از بستن لوله ای یو دی بعد قرص بعد کاندوم

کاندوم خوبی داره از بیماری های مقاربتی هم جلوگیری میکنه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
مامان بوریا عزیزم دکتر خودم کفت تو این بیست سال که کار میکنه برای دو تا از مریضاش بیش امده با ایودی حامله شدن
بخاطر همین میترسم
بخدا تو این دو هفته که سقط کردم خیلی سختی کشیدم
بخدا خیلی مراقب بودیم ولی اصلا نمیدونم جطوری از دستمون در رفته بود
2706