2737
2734
عنوان

رفتن به ماسوله

156 بازدید | 13 پست
سلام ما تصمیم داریم یه شب ماسوله بمونیم اما چطوری سوییت بگیرم از قبل. 4 نفرین با یه بچه 6 ماه اصلا میشه رفت. کس ی شماره اجاره سوییت داره. ممنون
برای شناخت بهتر ادما..........کافیست یکبار بر خلاف میلشان عمل کنی!...
سلام.خانمی ما ماه رمضان رفتیم.دو شب موندیم.خونه گرفتیم.خیلی تمیز بود نسبت به جاهایی که دیدیم.اون موقع شبی 70.اگه میخوای شمارشو برات بذارم
به بیابان شدم عشق باریده بود چنان که پای مرد در گل فرو رود .... پای من در عشق فرو می شد ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تقریبا اکثر خونه های اونجا واسه اجاره ست برسی صاحباش میریزن سرت و میری هرکدومو دوس داشتی انتخاب میکنی عالیه اونجا همه چی عالیه یه وقت نری هتل فقط برو خونه روستاییا که خیلی هم تمیره هم سنتی و اروم کیف کن من عاشق ماسوله ام مخصوصا این فصل که یه نمه سرده
أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَکْشِفُ السُّوءَ
2731
رختخواباش تمیزهعست خانما؟ کک نداشته رباشه
زنان قبل از مادر شدن ، “پری” و بعد از مادر شدن تبدیل به “فرشته” می شوند من هم الان فرشته شدم، پسرم۲۳ بهمن ۹۴ وقتی هنوز۳۴ هفته بود پا به دنیا گذاشت و منو تبدیل به فرشته کرد
2740
رختخواب داشت.تمیز بود.کک هم نداشت ولی مثل خونه خودمون نمیشه که.این شماره رو داشته باش زنگ بزن.اینجا بنظر من نسبت به جاهایی که دیدم تمیز بود.بازم چن جا رو ببین.سلیقه ها فرق میکنه
به بیابان شدم عشق باریده بود چنان که پای مرد در گل فرو رود .... پای من در عشق فرو می شد ...