2733
2734
عنوان

شیردهی به نوزاد ۱ ماهه

2450 بازدید | 22 پست

مامان های شیردهی که نی نی ۱ تا ۲ ماهه دارین در روز چند بار به نی نی تون شیرمیدین و هر بار چند دقیقه شیر میخورن؟

خدایا شکرت بخاطر گل پسرهام 😍😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من تند تند شیرمیدادم شاید هرنیم ساعت یکباروهردفعه هم تاوقتی که خودش سیر بشه وسینه ام رو ول میکرد میخورد تایم مشخصی نداشت

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
من پسرم ک ۱ ماهش بود سر هر یک ساعت شیر میخورد

آخه پسر من هر دوساعت میخوره فقط هم هربار ده دقیقه شیر میخوره میخاستم ببینم کافیه یا نه

2740
من تند تند شیرمیدادم شاید هرنیم ساعت یکباروهردفعه هم تاوقتی که خودش سیر بشه وسینه ام رو ول میکرد میخ ...

پسر من هفته های اول اینجوری بودولی الان ۳۵ روزشه کمتر شیر میخوره ولی بیقراری هم نمیکنه 

پسر من هفته های اول اینجوری بودولی الان ۳۵ روزشه کمتر شیر میخوره ولی بیقراری هم نمیکنه 

از پوشکش میشه فهمید خوب میخوره یا نه

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐

خب پس سیره دیگه عزیزم ولی بازم شماسعی کن بیدارش کنی شیر بدی 

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
من وقتی ب دخترم از سینم شیر میدادم دقیقا ۱ساعت میخورد بعدش انقد زجه میزد شیرخشک میدادم  بستگی ...

من شیرم زیاده ولی پسرم زیاد نمیخوره. بعضی وقتها که میدوشم نصف شیشه رو میخوره فقط

2706