2737
2739

من دخترم 16 ماهش هست. جديداً از چند نفر از اطرافيان شنيدم که براي واکسن زدن به مشکل خوردن. مثلاً در شهرشون نبوده يا يکي که در رودهن واکسن زده بچه دچار اسهال شديد شده. ميخوام ببينم اين موضوع درسته و شما تجربه‌اي داريد؟

خيلي ترسيدم ميگم اگر قراره بچه مريض بشه نبرم واکسن 18 ماهگيشو بزنم.

نمیشه که نزد

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وا مگه ميشه نزني. حرفايي ميزنيدا 

به خاطر تحريمها خيلي نگرانم. ميترسم تقلبي باشه. ضمن اينکه بچه دومم هست و تا حالا همه واکسنها را براي اولي و دومي زدم ولي سر 18 ماهگي نگرانم.

2742
2738
سلام دختر منم ۱۶ماهس میه قد دخترتو نو بگین دختر من کمخونه نگران قدشم

دقيق نميدونم. ميبرم دکتر اينقدر جيغ و داد ميکنه که نميذاره قدش را بگيرن. خودم هم نگرفتم. چون تقريباً قدش بلنده ولي نسبت به برادرش لاغره همش 11 کيلو هست. 

2706