2733
2739
عنوان

اونایی که فقط و فقط با قرص پریود میشن تورو خدا کمککککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 776031 بازدید | 9957 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستای عزیز وتازه وارد این تا یپیک نزدیک ده سال هست که درست شده والان تا جاییکه من میدونم حداقل 98 درصد ازبچه ها بچه دار شدیم حدود 7تا دوقلو داریم 

بقیه یک دونه هم با ای یو ای وبا میکرو باردار شدیم 

حتی چند نفر از بچه ها تحت نظر دکتر دارو مصرف کردن و با اقدام طبیعی باردار شدن 

که البته فرزند دوم خودمن هم با مصرف دارو واقدام طبیعی بود 

اسم من تو این تایپیک باران هست که اگه خونده باشید متوجه میشید که چقدر اقدام ناموفق داشتم ولی خداروشکر الان دوفرزند دارم 

ازبچه های قدیمی کسی اینجا سر نمیزنه 

تلگرام هستن 

فقط فقط همین بدانید این مشکل ما قابله حل هست 

بچه هامون اینو میگن

منم بعد سالها دلتنگ تایپیکمون شدم برای همین اینجا سر زدم 

ارسال تمامی لوازم تولد با قیمتی مناسب وپست رایگان نمونه هارو ببینید وقیمتهارو مقایسه کنید09105810521

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=718248&PageNumber=12
2728
سلام دوستای عزیز وتازه وارد این تا یپیک نزدیک ده سال هست که درست شده والان تا جاییکه من میدونم حداقل ...

سلام‌توروخدا راهی‌برای ما تازه وارده بزارید عضو فعال‌ جای باشیم ملی ترس و ناامیدی داریم لطفا کمکمون کنید 😢😢

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ رویدادی در دنیای بیرون رخ نمی‌دهد مگر آن‌که پیش از آن در دنیا ذهن رخ داده باشد. برای این که دنیایی زیبا برای خود بیافرینید نخست باید ذهن خود را زیبا کنید.
سلام‌توروخدا راهی‌برای ما تازه وارده بزارید عضو فعال‌ جای باشیم ملی ترس و ناامیدی داریم لطفا کمکمون ...

عزیزم اکثر بچه های آمنوره توی تلگرام و واتساپ هستن دیگه نمیان اینجا چون بیشترشون مادرهم شدن وقتشو ندارن

عزیزم اکثر بچه های آمنوره توی تلگرام و واتساپ هستن دیگه نمیان اینجا چون بیشترشون مادرهم شدن وقتشو ند ...

ممنون عزیزم اره برقراری ارتباط اینجا هم‌خیلی سخته

گروه وات و‌تل خیلی بهتره

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ رویدادی در دنیای بیرون رخ نمی‌دهد مگر آن‌که پیش از آن در دنیا ذهن رخ داده باشد. برای این که دنیایی زیبا برای خود بیافرینید نخست باید ذهن خود را زیبا کنید.
2740
2706