2733
2734
4 روز پیش من و خواهرم توی یکی از سالن های معروف کرج موهامونو پیتاژ و خرد کردیم .باورمون نمیشه الان اکثر قسمتهای موهامون موخوره گرفته و دسته های 10 یا 20 تایی از موهامون حسابی بهم گره خورده و روز به روز هم بدتر میشه .
خیلی کلافه ایم چرا اینجوری شده ؟ و حالا باید چه کار کنیم ؟

لطفا
لطفا
لطفا راهنمایی کنید>
آرامش خود را به هیچ چیز و هیچکس وابسته نکن تا همیشه آنرا داشته باشی.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
نه از اول موخوره نداشتیم ولی موهای من با دکلره سوخته بود که چند مرحله کراتین احیا استفاده کردم ولی موهای خواهرم که از قبل مشکلی نداشت الان هم مخصوصا جلوی موهامون خیلی خرد و کوتاه شده و اونجا هم خیلی موخوره گرفته
2738
منم یه بار اینجوری شدم. فکر کنم تیغش کند بود. دفعات دیگه مشکلی نداشتم.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
درمان نداره دوباره بعدا کمی کوتاه کن. من در کل پیتاژ دوست ندارم.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
آره شیوا جون مطمئنم که مشکلی تو کارش داشته که شایدم همون تیغش بوده. آخه موهای ما اینجوری نبود.
دلم از این میسوزه که مثلا یکی از بهترین سالنهاست خیر سرشون
2706