2733
2739
عنوان

مزون لباس

994 بازدید | 10 پست
سلام من دارم مزون لباس میزنم، می‌خواستم بپرسم که چه مارکای لباس بچه‌ای تو ایران طرفتار داره حدود قیمتش چجوریه؟ من ایران نیستم می‌خوام ببین چه جور لباس بچه‌هایی‌ اونجا طرفدار داره، و چه حدود قیمتی باشه که مردم بخرن، می‌خوام قیمتم پائین باشه ولی‌ آرز گرونه می‌خوام ببینم می‌صرفه آسان یا نه، ممنون میشم راهنمایی‌ کنید، مرسی‌
عزیزم به نظرم اگه امکانش برات باشه و بتونی یه سایت بزنی و جوری باشه که مشتریات بتونن از سایتای مختلفی که خود شما می تونی ازش خرید کنی انتخاب کنن و شما بخری و بفرستی بهتر باشه .... من به عنوان یه مشتری اینو ترجیح میدم مثل سایت بازار آنلاین
شما کجایی؟
عزیزم مزون لباس زنونه بزن با قیمت مناسب بزن اینحا مزون ها خیلی گرون می دن مخصوصا کیف و کفش ها رو .افراد محدودی میرن می خرن .همین دیروز ی جا رنگ زدم مزون بود سایت زده بود قیمت ی بلوز رو پرسیدم گفت 320 تومان بابا انصاف هم خوبه من خودم معمولا سالی 1 تا 2 بار میرم سفر کشورهای مختلف اما اینقدر هم نیست قیمتها اگر هم هست اینا باید ی لباسای قشنگ و ارزونتر بیارن تا مردم بتونن بخرن
مهم نیست که چند بهار در کنار هم زندگی کنیم،مهم این است که یادمان باشد عمرمان کوتاه است . در پایان زندگی،خیلی از ما خواهیم گفت: کاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم تا خوب به هم نگاه کنیم !
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
Salam niki joon, mezooni ke man daram mizanam ham lebas zanooneh hast ham mardooneh va bachegooneh, kifo kafsho jewelry ham hast
bad man chon az engilis mikham befrestam poole post khaily mishe az on var age bekham khodamma ye soodeh kami bokonam , 100% gheymat az gheymati ke inja hast bishtar mishe ama shenidam khaily lebas geroon shode to maghazehaye ,say mikonam arzoontar dar biad, bad lebas haye mark dar ham mikham befroosham ke iran gheymatashoon khaily balas
عزیزم نکست هم خوبه... قیمت هم بستگی به مکانی داره که شما میخوای مزون بزنی داره و خوب طبیعتا هر چه پایین تر بهتر ... البته نه اونقد پایین که مردم فک کنن چینیه و الکیه نه اونقد بالا که توان خریدشو نداشته باشن... البته با توجه به قیمت پوند فک نکنم قیمتا اونقد پایین باشه
2740
ساراجون کارترز هم خوبه من کارترز و مادرکر گرفتم راضی بودم ولی الان همه دنبال قیمت مناسبن تا کیفیت مناسب مخصوصالباس بچه که دوسه باربیشترپوشیده نمیشه البته واسه لباس مجلسی زنونه معمولا همه دنبال کارتک میگردن من خودم از 50 تومن خریدم تا300 تومن
تورا در آرامش میخواهم ایرانم....
mersi ladan joon, kartez nashnidam tahala chejori neveshte mishe? lebas bache ham man khodam dota dokhtar daram 3-4 saleh, bazi lebasashono 1 sal ham mipooshan chera 2-3 bar? on faghad new born baby e 2-3 bar mipooshe:D ziad nozad made narm nis az yeki do sal be bala hastan
bazam mersi